Jackson – King Of Pop w MDK – co jeszcze w ten weekend?

0

W DK "Strzecha" odbędzie się podsumowanie konkursu na "Wolontariusza roku 2010". W Dybcówce wystąpią zespoły Pajujo i Bongostan, a w Centrum Kultury w Tworkowie odbędzie się Kiermasz Świąteczny.

 
Z okazji Światowego Dnia Wolontariatu 3 grudnia o godz. 17.00 w DK "Strzecha" odbędzie się koncert pt. "Wieczór z operetką i humorem" . Podczas tego koncertu Prezydent Miasta Racibórz wręczy także nagrody laureatom konkursu "Wolontariusz Roku 2010" w kategorii: sport, kultura, pomoc społeczna oraz ochrona zdrowia. W skład komisji przyznającej tytuł wchodzą m.in. laureaci konkursu z poprzedniego roku. Na koncert otrzymały zaproszenie organizacje pozarządowe współpracujące z Miastem Racibórz.

 

- reklama -

3 grudnia o godzinie 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu odbędzie się spektakl pt. "Jackson – King Of Pop" w wykonaniu grupy Irrealis ze specjalnym udziałem Mateusza Herby, Julii Pawlak, Adrianny Górki, Anny Herbut oraz Kamila Hołka.

 

 

 

3 grudnia o godz. 19.00 w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej odbędzie się pokaz slajdów pn. "Przy slajdach i przy herbacie – Moje Indie". Gośćmi spotkania będą Klaudia Malinowska i Joanna Mużela. Wstęp 2 zł.

W sobotę, 4 grudnia o godzinie 19.00 odbędzie się koncert dwóch zespołów wykonujących muzykę reggae – Pajujo i Bongostan. Pajujo tworzy 6 pozytywnych osób, którzy kochają muzykę i zawsze będą podążać za Nią. Grają melodyjne REGGAE oraz SKA. Historia zespołu nie jest długa – wszystko zaczęło się w październiku 2004. Do większych sukcesów Pajujo można zaliczyć udział w festiwalu "Nie Zabijaj", koncert w Hyde Parku we Wrocławiu, konkurs młodych talentów we Wrocławiu (Klub Łykebd), jedna ich piosenka znajdowała się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Ziemi Wieluńskiej przez 4 notowania.

 

 

4 grudnia o godzinie 18.00 na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury występi Teatr Tańca Sortownia w tryptyku "Schody". Bilety w cenie 25/30 zł do nabycia w kasie WCK.

 

 

5 grudnia o godzinie 16.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi Opera Śląska z Bytomia w operetce "Dziadek do orzechów". Jak co roku Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało niespodziankę dla dzieci i dorosłych z okazji Mikołajek. Tym razem na deskach WCK pojawia się aktorzy Opery Śląskiej z Bytomia. Wyczarują magiczną, dobrze nam wszystkim znaną historię „Dziadka do orzechów”. Ta urzekająca opowieść zabierze nas w świat bajki, sennych marzeń, w klimat bożonarodzeniowego wieczoru. Bilety są już do nabycia w kasie WCK. Cena: 30 zł. Dla każdego przewidziano paczkę z prezentem.

Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Tworkowie zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 5 grudnia 2010 r. w sali Centrum Kultury w Tworkowie w godz. od 15.00 do 18.00. W programie: odpłatna degustacja potraw i wypieków świątecznych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich gminy Krzyżanowice, prezentacja ozdób świątecznych, występy artystyczne oraz występ Orkiestry Dętej Gminy Krzyżanowice i Zespołu Biesiadnego „Syryniczki”.

5 grudnia do Pszowa zawita święty Mikołaj. Swoją podróż po tym mieście rozpocznie o godzinie 11.50 w Krzyżkowicach przy kościele pr. NSPJ. O godzinie 12.20 będzie można go zobaczyć na osiedlu Kościuszki przy Choince. Następnie odwiedzi pszowskie doły, Rynek, osiedle Biernackiego. O godzinie 14.10 zawita na targowisko przy ul. Marii Konopnickiej, następnie na osiedle Grunwaldzkie.O godzinie 15.50 będzie można go zobaczyć na osiedlu Józefa Tytki, a pół godziny później na lodowisku.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here