Carrantuohill wystąpi w RCK

8 stycznia o godzinie 18.00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert pt. "Celtic Dream" w wykonaniu grupy Carrantuohill, Anny Faber i Katarzyny Sobek.

Bilety w cenie 40 zł / 30 zł do nabycia w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.   

- reklama -

Zespół Carrantuohill istnieje w niezmiennym składzie już od ponad 22 lat. Jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów w Europie w gatunku muzyki celtyckiej, koncertuje od Moskwy po Irlandię… (Szwajcaria, Francja, Niemcy, Rumunia, Irlandia, Rosja…). Na swym koncie zespół ma również koncerty w USA, gdzie występował m.in na osobiste zaproszenie poety-noblisty Czesława Miłosza. Swoje doświadczenie Carrantuohill zbierał podczas wielokrotnych wizyt w Irlandii. Zespół wydał 12 płyt współpracując z wieloma wybitnymi artystami (A.M.Jopek, S.Sojka,  A.Dymna, P.Kukiz, T.Szukalski, W.Karolak, K.Ścierański, U.Dudziak…).

 

 

Projekt "Celtic Dream" powstał z fascynacji muzyką celtycką niezwykłych osobowości: harfistki Anny FABER, niezwykle utalentowanej wokalistki Katarzyny SOBEK oraz zespołu CARRANTUOHILL. Podczas koncertu będzie można wysłuchać najpiękniejsze polskie kolędy w zupełnie innym brzmieniu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here