„Jaś i Małgosia” w RCK – rozstrzygnięty

0

22 stycznia o godz. 16.00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Teatru Lalek "Banialuka”. Weź udział w konkursie i wygraj jedno z dwóch zaproszeń na spektakl.

"Jaś i Małgosia" w wykonaniu teatru "Banialuka" to żartobliwa wersja przygód tego rodzeństwa, adresowana szczególnie do najmłodszych dzieci. Ciepły klimat spektaklu buduje nie tylko swoista i pełna uroku brzechwowska opowieść, ale też specjalna oprawa plastyczna przedstawienia – kolorowe, miękkie i przytulne poduchy, przyjazne
dekoracje, słodka piernikowa chałupka i bliskie dziecięcej wyobraźni lalki. W tym bezpiecznym i przyjaznym świecie nawet na pozór groźne zdarzenia na koniec okazują się żartem, a puenta spektaklu jest zabawna i pouczająca zarazem.

- reklama -

 

 

KONKURS:

Aby wygrać pojedyncze zaproszenie na spektakl "Jaś i Małgosia" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Z jakiego miasta pochodzi Teatr Lalek "Banialuka"?". Na poprawne odpowiedzi, które należy przesłać na adres [email protected], czekamy do 20 stycznia. W tytule wiadomości należy podać "RCK – Jaś i Małgosia" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 21 stycznia na portalu raciborz.com.pl. Zwycięzcy o wygranej powiadomieni zostaną również drogą mailową.

Uwaga! Zaproszenia na spektakl można odebrać w dniu 22 stycznia bezpośrednio przed spektaklem w kasie Raciborskiego Centrum Kultury przy ulicy Chopina 21. Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości.

 

 
 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

zwyciezcy – Dorota Kozłowska, Henryk Czekała

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here