
Raciborska policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w piątek na ulicy Gliwickiej. 92-letni kierowca fiata uno podczas cofania potrącił 31-letnią kobietę.
Do zdarzenia doszło w piątek, 28 stycznia około godziny 12.10. Kierujący fiatem uno, mieszkaniec powiatu raciborskiego cofając potrącił 31-letnią kobietę. Kobieta ze złamaniem kości udowej prawej nogi została przewieziona do szpitala.
- reklama -
/p/
- reklama -




![Wieczór literacki z Wojciechem Kassem i „Almanachem Prowincjonalnym” w Strzesze [ZDJĘCIA] Promocja 43. numeru „Almanachu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/almanach-prowincjonalny.jpg)
![Florystyczne inspiracje w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/warsztaty-florystyczne-biblioteka.jpg)





![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)

![Raciborska biblioteka świętowała Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





Nie powinni takim młodym dawać prawka
92 lata to wg. Ciebie młody ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj
Już szron na głowie już nie to zdrowie a w aucie ciągle NAJ
ale wytłumacz dziadkowi, który będąc po 90-tce (z pełnym szacunkiem do
starszych ludzi) ma sklerozę, rozum dziecka, refleks szachisty, brak
wyczucia niebezpiećzeństwa, i ogólne stepienie na problemy świata (bo
zycie ma już przecież za sobą), aby zachowal się racjonalnie i poszedł
np. na badania albo w ogóle zrezygnował z prowadzenia samochodu…