Wygraj książkę „Matka Teresa…” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj poruszającą opowieść o życiu błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty pt. "Matka Teresa. Cudowne historie" autorstwa Leo Maasburga.

Hity Księgarni SOWA:

- reklama -

1. Światłość świata – Benedykt XVI – 28.90
2. Szepty – Irena Matuszkiewicz – 32.00
3. Wszystkie marzenia świata – Teresa Revay – 33.90
4. Burka miłości – Reyes Monforte – 31.90
5. Matka Teresa. Cudowne historie – Leo Maasburg – 29.90

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Matka Teresa. Cudowne historie" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "W jakim mieście urodził się autor książki, Leo Maasburg ?". Na poprawne odpowiedzi czekamy do 15 lutego przesłać na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – Matka Teresa" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 16 lutego.

Życie bł. Matki Teresy przypominało legendę. Albańska dziewczyna, która w wieku osiemnastu lat wstąpiła do zakonu w Irlandii, aby jako misjonarka udać się do Indii, została „Aniołem Ubogich”. Tę niestrudzoną kobietę, którą w roku 1979 uhonorowano Pokojową Nagrodą Nobla, od lat za świętą uznawali nie tylko chrześcijanie, lecz również muzułmanie, hindusi i niewierzący. Ze slumsów indyjskiej metropolii Kalkuty niosła światu przesłanie o chrześcijańskiej miłości bliźniego.

Świadkiem tego był ks. Leo Maasburg. „Ojciec Leo”, jak go nazywała, był przez wiele lat jej kapelanem i doradcą, towarzyszem podróży i tłumaczem. Z okazji setnej rocznicy urodzin „Ojciec Leo” publikuje po raz pierwszy te cudowne, urzekające historie, opowiadające o małych i wielkich cudach, których dane mu było u boku Matki Teresy doświadczyć. Wyłania się z nich portret pełnej humoru i bystrości umysłu, mądrej i energicznej kobiety, która niesie naszej epoce przesłanie nadziei, a zarazem świadectwo bezgranicznej ufności w Bożą miłość, kobiety o sile wiary, która potrafi przenosić góry.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzca: Adam Ploszka

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here