Bibliotekarze staną w szranki

0

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu ogłosiła konkurs na Bibliotekarza Roku i Bibliotekarza Roku Miasta Racibórz. Bibliotekarzy, którzy będą walczyć o ten prestiżowy tytuł wybiorą raciborzanie.

Kandydatów do tytułu Bibliotekarza Roku 2010 można zgłaszać osobiście poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, który znaleźć można na stronie internetowej www.biblrac.pl. Formularz, w którym należy również uzasadnić swój wybór, można zanieść do najbliższego oddziału MiPBP lub wysłać na adres Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla, 47-400 Racibórz, ul. J. Kasprowicza 12. Wypełniony formularz można także przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected] Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów upływa z dniem 15 marca.

- reklama -

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej cenionego i szanowanego przez środowisko bibliotekarza. Zwycięzce wyłoni specjalnie powołana komisja składająca się z członków Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy iPBP im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here