W Młyńskiej rozlosowano pierwsze nagrody

0

W sobotę Galeria Młyńska rozdała pierwsze nagrody w konkursie "Spełnimy Twoje marzenie”. Rozdane zostały zaproszenia na kurs tańca, zaproszenia na kolację oraz weekend dla dwojga w spa. Zobacz zdjęcia.

5 marca o godzinie 13.00 na poziomie -1 Galerii zgromadziło się wielu zainteresowanych, którzy w ciągu ostatnich dwóch tygodni zrobili zakupy w Galerii za min. 40 złotych w dowolnym salonie Galerii. Klienci Galerii oczekiwali na wyłonienie pierwszych laureatów konkursu. W akcji nagrodą główną jest 5000 złotych. Laureat nagrody głównej zostanie wyłoniony wprawdzie 2. kwietnia w Wielkim Finale, ale po drodze Organizator zaproponował 3 losowania nagród dodatkowych. W sobotę Galeria wyłoniła szczęśliwców, którzy odebrali pierwsze nagrody.

- reklama -

 

 

Rozlosowano: 3 zaproszenia na kursy Tańca do raciborskiej szkoły Lilla House, 3 zaproszenia na kolacje do restauracji Braxton oraz nagrodę dnia – weekend dla dwojga All-inclusive z pełnym pakietem zabiegów kosmetycznych w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Zarówno zwycięzcy, jak i ci, którym w sobotę się nie poszczęściło dalej mają szansę na 5000 złotych, czyli na nagrodę główną.

 

 

Urna, w której zgromadzono kupony w ciągu ostatnich dwóch tygodni została zamknięta i będzie czekać do Wielkiego Finału. Obecnie w Galerii ustawiono nową urnę, w której zbierane będą kolejne kupony na drugą odsłonę konkursu, w której nagrodami są bony na zakupy: 2 bony do salonu Apart o wartości 1000 PLN każdy, 3 bony do salonu Reserved o wartości 500 PLN każdy oraz 3 bony do salonu Top Secret o wartości 500 PLN każdy. Losowanie tych nagród już 19. marca a Wielki Finał – 2. kwietnia. Właśnie wtedy zostanie wyłoniona ta osoba, która otrzyma od Galerii 5000 złotych. W tym losowaniu wezmą udział wszystkie kupony zgromadzone w każdej z odsłon akcji.

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here