Duże zainteresowanie obozami w Pleśnej

0

Obozy w Pleśnej cieszą się dużym zainteresowaniem. Potwierdza to fakt, że już teraz nie ma wolnych miejsc na II turnus. Chętnych na spędzenie wakacji właśnie w tym miejscu ciągle przybywa. Do tej pory na obóz zgłosiły się 273 osoby.

ZHP w Kuźni Raciborskiej letni wypoczynek nad morzem organizuje już ponad 30 lat. Organizowane są trzy turnusy. Pierwszy rozpoczyna się już 25 czerwca, kilka dni po zakończeniu roku szkolnego. Ten termin cieszy się dużym zainteresowaniem. Chętnych na wyjazd z phm. Markiem Rybickim, który w tym czasie będzie komendantem obozu, jest ogromne. Na razie zapisało się na niego 98 osób.

- reklama -

Podobnie jak w latach poprzednich najwięcej osób chciałoby spędzić wakacje w Pleśnej w lipcu, kiedy trwać będzie drugi turnus. Na ten wyjazd już brakuje miejsc. Trzeci turnus, który odbędzie się 6 – 26 sierpnia, nie cieszy się tak dużym powodzeniem. Do tej pory zapisało się na niego 15 osób. Taka sytuacja zdarzała się już wcześniej. W 2007 roku trzeci turnus odwołano ze względu na małą liczbę zgłoszeń. W tym roku koszt uczestnictwa w trzytygodniowym obozie to 920 zł. Oprócz  typowych obozowych atrakcji takich jak Neptunalia czy konkursy rzeźby w piasku, organizowane są również wycieczki do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Mielna, Gąsek, rejs statkiem, zwiedzanie latarni morskiej w Gąskach i Kołobrzegu.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here