Wygraj bilety na koncert Jana Ptaszyna Wróblewskiego

0

7 maja w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej wystąpi kwartet Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Weź udział w konkursie i wygraj jedną z dwóch wejściówek na koncert legendy polskiego jazzu.

Koncert odbędzie się  7 maja 2011 r. (sobota) o godzinie 19.00 w sali widowiskowej MOKSiR w Kuźni Raciborskiej. Wstęp: 10 zł.

- reklama -

 

Aby zdobyć bezpłatną wejściówkę, wystarczy przejrzeć zdjęcia z koncertu poświęconego Markowi Grechucie ( link do galerii ) i odpowiedzieć na pytanie: jaki instrument muzyczny pojawia się na zdjęciach najczęściej?

Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "PTASZYN". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu w środę 5 maja. Odbiór wejściówek bezpośrednio przed koncertem w siedzibie MOKSiR (po uprzednim przedstawieniu dokumentu potwierdzającego tożsamość).

Program Kwartetu, wyjątkowo obfity (około 60-ciu pozycji), zawiera zarówno standarty w nowych wersjach, znane jazzowe kompozycje – także polskie (Komeda, Trzaskowski, Kurylewicz), oraz utwory leadera. W roku 2005 zespół nagrał płytę "Real Jazz" dla firmy BCD Records.

 

Kwartet powstał w połowie lat 90-tych i do dzisiaj utrzymuje się w niezmienionym składzie.  Reprezentuje muzykę opartą o najklasyczniejsze jazzowe tradycje, nie pomijającą jednak współcześniejszych osiągnięć. Stara się grać zawsze dynamicznie, aczkolwiek i liryczne klimaty nie są mu obce. Ucieka od wszelkiego rodzaju niesprawdzonych eksperymentów, ale także od dobrze sprawdzonych schematów. To z reguły powoduje że nie jest wyobcowany od swojej publiczności.

 

Ptaszyn Wróblewski debiutował na scenie już w 56-tym roku (w legendarnym sekstecie Komedy) i od tego czasu prowadził dziesiątki zespołów: Polish Jazz Quartet, Studio Jazzowe Polskiego Radia, Chałturnik, New Presentation, Grand Standard Orchestra, Made in Poland – to tylko wyrywkowe jego przedsięwzięcia. Zjeździł blisko pół świata, od Kalkuty po Los Angeles, często uczestnicząc w międzynarodowych przedsięwzięciach.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową (numer telefonu komórkowego mile widziany, w przypadku braku powierdzenia odebrania nagrody, będziemy dzwonić do innych osób).

 

W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here