Z mapą w ręku po parku zamkowym

0

W Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację. Do Raciborza zjechały setki zawodników  z całej Polski oraz z Czech. Zobacz wyniki. Zobacz zdjęcia.

- reklama -

Wyniki zawodów: K-10       

1. Marszałkowska Martyna    SP nr 1 w Gorzycach  SP1                
2. Papszun Julia                     UKS ZSZ Jedynka Jast S01027

Wyniki zawodów: K-10N      

1. Oleśniewicz Karolina     UKS Lotna Zdzieszowice        
2. Kliszcz Daria                    UKS Lotna Zdzieszowice        
3. Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice     

Wyniki zawodów: K-12     

1. Kołtun Maja                      UKS Lotna Zdzieszowice
2. Paluszek Natalia             UKS Kometa Gliwice  
3. Łukaszyńska Wiktoria     UKS Lotna Zdzieszowice

Wyniki zawodów: K-14       

1. Harasymiuk Kinga         UKS ZSZ Jedynka Jast
2. Oleśniewicz Paulina      UKS Lotna Zdzieszowice
3. Repak Magdalena          LUKS Zdzieszowice

Wyniki zawodów: K-16       

1. Buczek Klaudia              UKS Reflex Rybnik   
2. Oleszczak Marta             UKS Reflex Rybnik    
3. Lamorska Martyna         UKS Kometa Gliwice

Wyniki zawodów: K-18        

1. Kasza Izabela            UKS Reflex Rybnik    
2. Piechulla Alicja          ZSOMS Racibórz

Wyniki zawodów: K-20        

1. Sanocka Barbara          UKS Kometa Gliwice   
2. Okła Angelika                 UKS Kometa Gliwice   
3. Stęchły Aleksandra       UKS Reflex Rybnik    

Wyniki zawodów: K-21       

1. Wysocka Malwina           UKS Kometa Gliwice   
2. Nowakowska Anita         UKS Kometa Gliwice   
3. Grzesik Monika                UKS Kometa Gliwice   

Wyniki zawodów: K-40        

1. Papszun Joanna                 UKS ZSZ Jedynka Jast
2. Bogucka-Jaroszek Anna    MUKS Gliwice  

Wyniki zawodów: K-45       

1. Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         
 
Wyniki zawodów: K-55       

1. Sikorová Marie           Banik Ostrava
 
Wyniki zawodów: KM-R        

1. Zawisza Paweł                  ZSO Lubomia              
2. Przygodzka Anna               UKS Słoneczko Żory   
3. Marszałkowska Dorota     Indywidualnie Gorzyce
 
Wyniki zawodów: K-OPEN      

1. Makulewicz Karina        PWSZ Racibórz      
2. Lechowicz Alicja            WSZiA Opole          

 
Wyniki zawodów: M-10       

1. Gojło Jakub                LUKS Zdzieszowice   
2. Pączko Mikołaj           ZSO Lubomia         
3. Hyla Damian              LUKS Zdzieszowice    
 
 
Wyniki zawodów: M-10N      

1. Lepich Paweł             UKS Lotna Zdzieszowice    
2. Czech Piotr                 LUKS Zdzieszowice          
3. Lipiec Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowice       
   
 
Wyniki zawodów: M-12
       
1. Kasza Jan                        UKS Reflex Rybnik    
2. Pasternak Mateusz        UKS Lotna Zdzieszowi
3. Zwierzyński Michał         UKS Kometa Gliwice    

Wyniki zawodów: M-14       

1. Kaszyński Szymon         UKS ZSZ Jedynka Jast
2. Chankiewicz Maciej       UKS Kometa Gliwice   
3. Augustyn Mateusz          UKS Lotna Zdzieszowice

Wyniki zawodów: M-16        

1. Gąsior Waldemar            UKS ZSZ Jedynka Jast
2. Kubica Arkadiusz             UKS Kometa Gliwice   
3. Szymkowiak Łukasz        UKS Kometa Gliwice

Wyniki zawodów: M-18  
    
1. Jurczyk Tomasz             Sparta Czyżowice     
2. Prajsnar Bartosz            MUKS Gliwice         
3. Płachciak Wojciech       ZSOMS Racibórz   

Wyniki zawodów: M-21      

1. Garbacz Łukasz           UKS Słoneczko Żory   
2. Lippa Grzegorz             LUKS Zdzieszowice   
3. Dzik Mirosław               MUKS Gliwice

Wyniki zawodów: M-35        

1. Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice  
2. Masny Krzysztof              UKS ZSZ Jedynka Jast
3. Mastela Rafał                 UKS ZSZ Jedynka Jast
 
 
Wyniki zawodów: M-40        

1. Oleszek Maciej           UKS Lotna Zdzieszowice
 
Wyniki zawodów: M-45       

1. Sochor Tomáš               SKOB Baník Havířov   
2. Juračka Zdeněk             SKOB Baník Havířov   
3. Skorupa Stanisław        MUKS Gliwice         

Wyniki zawodów: M-50        

1. Wojarski Krzysztof       WKS Wawel Kraków    
2. Brańczyk Andrzej         ZS Gogołowa         
 
Wyniki zawodów: M-55        

1. Puščizna Rostislav       SKOB Baník Havířov   
2. Pośpiech Karol              Indywidualnie Śląski
 
Wyniki zawodów: M-60       

1. Sikora Miroslav            Banik Ostrava
2. Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice        
 
Wyniki zawodów: M-65       

1. Blimke Roman               Indywidualnie Śląski
2. Bykowski Ryszard         Indywidualnie Małopo

Wyniki zawodów: M-OPEN     
 
1. Mazur Jan                WSZiA Opole  

 

/p/       
          

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here