„W cieniu łopianowego liścia”

0

Teatr Skrzat z Krakowa po raz kolejny w naszym przedszkolu.Dzisiaj do naszego przedszkola zawitał po raz kolejny Teatr Skrzat z Krakowa. Aktorzy tym razem przedstawili spektakl pod tytułem „W cieniu łopianowego liścia”. Przedstawienie nawiązywało do bliskich przedszkolakom, wielokrotnie omawianych w przedszkolu tematów bezpiecznego poruszania się po drogach. Bohaterowie bajki w zabawny i ciekawy sposób przypomnieli dzieciom o ważnych sprawach: znaczeniu znaków drogowych, zachowaniu ostrożności przy przechodzeniu przez ulicę, a także o konieczności dbania o środowisko i segregowania śmieci. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu,pokazując tym samym, że mają już dużą wiedzę na temat bezpieczeństwa i ekologii.
Agata K.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here