Konkurs: książka „Mapa wspomnień” – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj jedną z dziesięciu książek "Mapa wspomnień" Margo Birnberg.

Aby wygrać książkę "Mapa wspomnień" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Do jakiego kraju przeprowadziła się autorka książki, Margo Birneberg, po wyjeździe z Raciborza? Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 30 maja na adres [email protected], w tytule należy podać "Mapa wspomnień" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 31 maja.

- reklama -

 

 

Margo Stanisławska Birnberg urodziła się na Śląsku. W latach 50. razem z rodzicami i rodzeństwem mieszkała w Raciborzu i tu ukończyła Szkołę Podstawową nr 8. Na początku lat sześćdziesiątych cała rodzina wyjechała do Australii. Margo wyszła za mąż poślubiając raciborzanina. Razem z dwójką synów odbyli kilkumiesięczne wyprawy w głąb tego kontynentu, w tym na pustynię Gipsona, w poszukiwaniu ostatniej pary aborygenów koczujących tam w   naturalnych  warunkach. Zarówno piękno australiskiego lądu, kulturę, obyczaje i przygody jakie ich spotkały, rejestrowali kamerami. Na przestrzeni kilkunastu lat powstały filmy pt.” Dookoła Australii” „Ostatni ludzie epoki kamiennej” oraz „Australijskie safari”.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy:

 

Wolfgang Oslislo
Karina Puls
Beata Jakubiak
Małgorzata Sawicka
Marlena Micuła
Mariola Otlik
Elżbieta Błaszczuk
Przemek Sobierajski
Mirosław Gołdziński
Przemyslaw Kościołek

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here