Unitki zagrają w środę ze Słowenią

0

Z powodu braku pieniędzy nie doszedł do skutku mecz Polska – Słowenia w piłce nożnej kobiet. Słowenki na koszt Remigiusza Trawińskiego zagrają za to towarzysko z RTP Unią Racibórz. Wcześniej odwiedzą prezydenta Lenka.

W środę 18 maja RTP Unia Racibórz  aktualny  mistrz Polski w piłce nożnej kobiet i lider ligowej tabeli zmierzy się towarzysko z reprezentacją Słowenii. Raciborski  klub dzięki pomocy trenera bramkarek, Chorwata – Bosko Lucica nawiązał bezpośredni kontakt z kadrą Słowenii i ostatecznie udało się reprezentację tego kraju zaprosić do Polski. Ta ciekawie zapowiadająca się konfrontacja rozpocznie się o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Zamkowej 4 w Raciborzu. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Trener unitek, Remigiusz Trawiński jest bardzo zadowolony, że jego zespół rozegra mecz z tak wartościowym przeciwnikiem.

- reklama -

 

Słowenki do Raciborza przyjadą dzisiaj wieczorem. Oprócz meczu i treningów goście w planach mają także kurtuazyjną wizytę u prezydenta Raciborza. Koszt pobytu w naszym kraju reprezentacji Słowenii w całości pokrywa RTP Unia Racibórz. Na ligowe boiska drużyny Ekstraligi powrócą 21 maja. Wówczas unitki przed własną publicznością podejmować będą akademiczki z Wrocławia (trzeci zespół tabeli).  Na trzy kolejki przed końcem sezonu RTP Unia jest liderem i chce ponownie zostać mistrzem.

 

Mecz RTP Unia – AZS Wrocław odbędzie się w sobotę 21 maja o godz. 16.00 na stadionie raciborskiego OSiR przy ul. Zamkowej 4

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here