Turniej Tenisa Stołowego w Domu Dziecka

0

W Kuźni Raciborskiej 21 i 22 maja odbędzie się po raz pierwszy Turniej Tenisa Stołowego w Domu Dziecka. Placówkę tą wspierają motocykliści , którzy na ten dzień zaplanowali o 18.30 ognisko. Wyjazd spod Statoil w Raciborzu o 18.00.

Pomysłodawcą i organizatorem Turnieju jest Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kuźni Raciborskiej. Do chwili obecnej swój udział w Turnieju zapowiedziało 6 domów dziecka z województwa śląskiego – po 3 uczestników z każdego domu i wychowawcy. Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: młodzież 12-14 lat, młodzież 15-18 lat i wychowawcy.

- reklama -

 

 

 
W 2010 roku po raz piąty Wolna Grupa SRC Motocykle   wsparła piknik pn. "Atrakcje na wakacje", który organizowała opiekująca się dziećmi siostra Antonia z klasztoru Annuntiata w Raciborzu.
 
 
Wspólne są zabawy i konkursy, dzieci są wożone na motocyklach z SRC Motocykle . Są konie i kucyk ze stadniny na Płoni.  Motocykliści zawsze się świetnie się czują w towarzystwie dzieci i młodzieży.

 

 

Pierwszego dnia na terenie ZSOiT w Kuźni rozpoczną się eliminacje, natomiast rozgrywki finałowe odbędą się w niedzielę od godziny 10 rano. Turniej zakończy się w samo południe rozdaniem nagród zwycięzcom. Uczestnicy w sobotę przy ognisku będą się bawili razem z motocyklistami , którzy są ludźmi o wielkich sercach i zawsze wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba wspierają placówki takie jak w Kuźni Rac.

 

/w/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here