Motocykliści w Domu Dziecka w Kuźni

0

21 maja przy Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej odbyło się podsumowanie pierwszego dnia turnieju tenisowego. Zabawę przy ognisku uświetnili motocykliści. Zdjęcia dzieci na motorach>>; Zobacz video

Dwudniowy turniej w tenisie stołowym zorganizowała Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kuźni Raciborskiej. W turnieju biorą udział wychowankowie  podobnych ośrodków z siedmiu miast. Po pierwszym dniu turnieju drużyna z Kuźni Raciborskiej nie wypada najlepiej, jednak nie o wyniki w rywalizacji tu chodzi, ale o integrację dzieci oraz zabawę – mówi dyrektor placówki – Magdalena Strzelczyk.

- reklama -

 

 

W placówce przebywa ponad 20 wychowanków, jest prowadzona przez stowarzyszenie założone przez osoby z lokalnego środowiska, którzy mając do dyspozycji obiekt zdecydowali się na prowadzenie tej misji wychowawczej. Placówka działa od niespełna dwóch lat. To pierwsza taka inicjatywa, która miała na celu wymianę młodzieży z innych placówek. Jak mówi dyrektor placówki – na pewno nie ostatnia.  Podczas ogniska był czas na relaks po rozgrywkach, ale również na atrakcyjny przejazd motocyklem. Motocykliści z Raciborza w ilości ponad dziesięciu maszyn chętnie "fundowali" przejażdżki po okolicy. Niektórym wychowankom tak spodobała się atrakcja, że w kolejce ustawiali się do każdego z kursujących motocyklistów. Zobacz zdjęcia z motorowej atrakcji, z jakiej skorzystały dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kuźni Raciborskiej.

 /i; BaK/

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here