Raciborzanie na krajowym zjeździe PJN

1

Członkowie raciborskiego klubu PJN uczestniczyli w I Krajowym Zjeździe PJN'u. Robert Myśliwy i Krzysztof Bielecki uczestniczyli między innymi w wyborze nowego składu zarządu krajowego oraz przewodniczącego klubu.

Raciborski PJN poparł kandydaturę Artura Michałowskiego z Jastrzębia do sądu koleżeńskiego, oraz Ryszarda Zalewskiego z Wodzisławia, do Rady Krajowej. Oboje najprawdopodobniej uzyskają miejsca. Raciborski PJN wchodzi w skład Subregionu Zachodniego, w skład którego wchodzi wspomniane Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski oraz Rybnik, Żory i Mikołów.

- reklama -

 

 

Kongres odbył się w 2 formach, otwartej i zamkniętej. Podczas otwartej części odbywały się debaty na temat przyszłości PJN'u oraz programu, wtedy też zostały przyjęte uchwały. Część zamknięta odbyła się bez udziału mediów i zaproszonych gości. Oprócz debat, wyborów był również czas na prywatne rozmowy z każdym członkiem PJN'u. Subregion Zachodni najwięcej rozmawiał z Markiem Migalskim, który jest Szefem Śląskiego Odziału oraz od wyboru nowego prezesa, którym został Paweł Kowal, najprawdopodobniej wiceprezesem partii.

 

 

 

Jak zapatrujemy się na wybór nowego prezesa? – Bardzo pozytywnie. Uważamy, że Paweł Kowal jest bardzo kompetentną osobą do tej funkcji. Joanna Kluzik-Rostkowska była bardzo dobrym prezesem, ale my potrzebujemy jeszcze lepszego – tak mówi Bielecki o wyborze nowego prezesa partii. Cieszymy się również, że Paweł Kowal widzi w roli wiceprezesa Marka Migalskiego, który przecież jest Raciborzaninem, widzimy w tym dużą szansę rozwoju dla naszego  regionu, jeśli tylko PJN osiągnie dobry wynik wyborczy, to może być prawdziwa szansa! – dopowiada Bielecki.

 

 

/kb/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. haha

    smiechu warte…….ciekawe gdzie sie rozpiechrzną za chwil kilka……może w końcu wyjadą z tego grajdołu i będzie spokój?????

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here