Zacznij od przedszkola

0

20 maja punktualnie o godzinie 13 w naszym przedszkolu rozpoczął się dzień otwarty i zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które w przyszłości zostaną przedszkolakami.Na wszystkich miłych gości czekało wiele niespodzianek, które przygotowały wszystkie nauczycielki naszego przedszkola. Na powitanie wszystkie dzieci odmalowały swoje rączki w przedszkolnej kronice i zwiedzały przedszkole – sale zajęć, zaplecze itp. Następnie dzieci uczestniczyły w wielu przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach – zabawach na sali gimnastycznej, zabawach w teatr, były widzami teatrzyku kukiełkowego „Trzy świnki”, bawiły się kolorową chustą i spędzały czas na świeżym powietrzu na naszym pięknym placu zabaw.
Przez cały czas dzieciom towarzyszył w zabawach wesoły klaun ,który chętnym dzieciom malował buźki.
Dla wszystkich dzieci i rodziców przygotowano jedzenie i picie, a także pamiątkowe upominki – plecaczki i peleryny.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here