Zespół De Mono nie zawiódł, potrafił wciągnąć do wspólnej zabawy większą cześć publiczności. Mieszkańcy śpiewali razem z nimi, szczególnie bardziej znane i starsze piosenki. Zobacz fotogalerię ZOBACZ VIDEO
Koncert rozpoczął i zakończył się utworem z najnowszego albumu "No stress". Na koncercie nie było może tłumów, ale było bardzo wielu fanów tego zespołu i tego rodzaju muzyki. Występ tego zespołu podobał się publiczności do tego stopnia, że musieli bisować.

Zobacz galerię zdjęć z koncertu gwiazdy tegorocznych Dni Raciborza.

/w/





![„Mapa Marzeń” w raciborskiej bibliotece. Kobiece warsztaty pełne inspiracji [ZDJĘCIA] „Mapa Marzeń” w raciborskiej bibliotece. Kobiece warsztaty pełne inspiracji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-brzezie.jpg)
![Hip-hopowe formacje Skazy najlepsze na turnieju w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)
![Dzień Kobiet z książką. Spotkanie z Danutą Chlupową w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Dzień Kobiet z książką. Spotkanie z Danutą Chlupową w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/danuta-chlupowa.jpg)






![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)












Koncert był super!…..i chcemy więcej!!! …nawet moja mamuśka (80 ) stwierdziła,że z przyjemnością spędziła ten czas,podrygując w rytm muzyki De Mono 🙂
Szkoda tylko ,że większość raciborzan jest”sztywna” i brak jej wyluzowania.Nie potrafią bawić się na koncertach,a jeśli widzą innych tańczących ,skaczących przy muzyce – to patrzą na nich ,jak na dziwaków…szkoda ;/
aż żal było patrzeć.. Ludzie zamiast się bawićwoleli zachlać mordy w budzie z piwem. cóż.