Parking na 100 miejsc przy ul. Ogrodowej

11

Około 3000 m2 zajmie parking, który wybudowany zostanie pamiędzy ulicami Lwowską, Opawską i Ogrodową. Właśnie ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej tej inwestycji.

Budowa parkingu prawdopodobnie rozpocznie się dopiero w przyszłym roku. Narazie Magistrat szuka firmy, która wykona projekt budowy. Dopiero później ogłoszony zostanie przetarg na wykonawcę parkingu.  

- reklama -

Wiadomo już, że parking wybudowany zostanie pomiędzy ulicami Lwowską, Opawską i Ogrodową i będzie się składał ze 100 miejsc parkingowych. Zajmie około 3000 m2. Stanowiska postojowe wykonane mają zostać z płyt betonowych ażurowych, natomiast jezdnia manewrowa i zjazd z kostki brukowej betonowej.

 

/p/

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

11 KOMENTARZE

 1. ??

  to jest w miejscu boiska kolo leclerka ?

 2. Gdzie to ma być ? bo pomiędzy Lwowską ,Opawską a Ogrodową są przecież podwórka , zieleńce,garaże oraz budynek mieszkalny (stara kamienica).Chyba że autor źle sformułował lokalizację,albo nazwy ulic pomieszał.

 3. arka

  Tak wygląda a regulatorem ruchu będzie sam Bożek …

 4. Bożek będzie miał eksmisję …..na Plac Jagiełły ?

 5. ja

  A redakcja nie odpowiada 🙁

 6. redakcja nie odpowiada bo sama nie wie.

 7. [quote]Super widomość ![/quote]
  He,he ..bedzie płatny i ZAKAZ parkowania na … Opawskiej > CAŁEJ …

 8. następny ZMARNOWANY , UZBROJONY teren w centrum …
  a ludzie na mieszkania komunalne … czekają !

 9. lalka

  czy ja dobrze zrozumiałam? wygląda na to ze to dikładnie na podwórku ,pomiedzy ulicami,Ogrodową,opawska i Lwowska,na miejscu boisk i kawałka trawnika,czy tak? Bożek stoi zupełnie gdzie indziej przeciez Opawska/Einchendorffa.Same parkingi na podwórkach…..jasne,a co? po co place zabaw i zieleńce,place sie marnują ,jak można zarobić na tym interesie?????

 10. „[color=#606060; font-size: 12px]pomiędzy Lwowską ,Opawską a Ogrodową” ?! chyba źle napisano ;> chyba chodzi o skwer przy Arki Bożka?! No wątpię żeby na moim podwórku stawiali parking dla 100 aut – ponieważ jest tam plac zabaw, boiska – wg. prawa budowlanego muszą zachować 20m od takich obiektów. Do tego garaże dochodzą. Więc chyba to będzie na tym skwerze. [/color]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here