Miraż wystąpił w Muszli koncertowej

3

7 sierpnia o godzinie 17:00 w Muszli koncertowej w Parki im. Miasta Roth odbył się koncert wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury. Zobacz zdjęcia z koncertu.

 

- reklama -

 

W niedzielę w muszli koncertowej można było usłyszeć solistów zespołu wokalnego Miraż, którzy zaprezentowali się w piosenkach rockowych i popowych w języku polskim i angielskim, poezji śpiewanej oraz piosenkach musicalowych. Mimo niepewnej pogody zespół zgromadził spore grono słuchaczy, którzy mogli usłyszeć m.in. utwór "Czerwony jak cegła", "Czerwone korale" czy też "Niebieską piosenkę", a także utwory znanej artystki Kelly Clarkson. Soliści poprzez taniec i zabawne ruchy pokazali, że oprócz talentu wokalnego mają również ciekawy talent aktorski.

 

 

 

 

———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

 1. Pani Patrycjo. Dużo zdjęć ale same zbliżenia, które czytelnikowi nic nie przedstawiają bo nie ma pod nimi nazwiska wokalisty. Ponadto w tym reportażu, jeśli tak to można nazwać, brak szerokiego planu, pokazującego muszlę w parku i ogół publiczności, rzut z góry schodów,nawet ujęcie z drugiej strony nad lustrem wody. Chyba trzeba się jeszcze wiele uczyć w zakresie prawidłowych ujęć, a szczególnie dalszego i szerokiego planu. Życzę powodzenia.

 2. duo

  a mnie się bardzo podoba, Pani Patycjio to, co Pani tu przedstawiła.

 3. Przepraszam, że sie wtrącę, ale słuchając utwórów w wykonaniu tego zespołu doświadczyłem wyraźnego dysonansu. Mianowicie głosy żenskie, które były na pierwszym planie „zagłuszyły” tego biednego chłopaka, który jak sami możecie przyznać mocnego głosu raczej nie posiada. ;( I przez owe wydarzenie dostrzegłem buczenie.
  Czemu w Raciborzu nie ma żadego porządnego męskiego głosu.
  Osobiście czuję nostalgię. Brak mi : Dariusza Malinowskiego Mee Ziee czy choćby Dawida Koczy.
  Sami przyznacie mi rację, jeśli powiem, że dziewczyn jest od cholery, a chłopców… BRAK !!!! !!!!
  Z opinii znajomych dostrzegłem, że w Zespole „”Miraż” są same egocentryczne bachory, a pośród nich kilka dziewczyn, które potrafią naprawdę pięknie śpiewać.
  Moja żona powiedziała, że sercem zespołu jest ta grubiutka blondyneczka. Ma w sobie tyle emocji i ekspresji; Gdy udało nam się jej posłuchać, serce stanęło mi na chwilę poczym zaczęło bić coraz to szybszym rytmem.
  Na koniec.
  Oklaski dla Pani mgr Elżbiety Biskup, gdyż jej ciężka i zdeterminowana praca doprowadziła do takich códów jak :
  *Hanna Hołek
  *Marzena Korzonek
  *Anna Wyszkoni(.)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here