Pasierb dobuduje brakującą ścieżkę

2

– Miejmy nadzieję, że od zeszłego roku się poprawili – tak o wyborze firmy z Kędzierzyna mającej dokończyć ścieżkę rowerową na Ostrogu wyraża się prezydent Lenk. Firma wykonała już kiedyś w Raciborzu parking na Staszica.

Firma DACH-BRUK” Zenobiusz Pasierb z Kędzierzyna-Koźla wygrała przetarg na budowę ścieżki rowerowej od Pomnika Powstańców Śląskich do ul. Brzozowej. Wykonawca zobowiązał się wykonać brakujące 200 metrów ścieżki wraz z dodatkowymi robotami za niespełna 140 tys. zł. Była to najniższa z siedmiu ofert, w pokonanym polu została m.in. firma Remigiusza Trawińskiego. Najdroższa oferta opiewała na 50 tys. zł więcej od kędzierzynian.

- reklama -

 

Firma ta w ubiegłym roku już realizowała jedno z miejskich zamówień. Chodzi o parking przy ul. Staszica. Przy realizacji inwestycji nie obyło się bez zastrzeżeń. – Nie jest to jakaś silna firma, patrząc na sprzęt i zaplecze ludzkie. Mam nadzieję, że od tego czasu się poprawili – skomentował na wczorajszym posiedzeniu komisji budżetu prezydent Lenk.

 

/ps/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. dokładniej – obok mostu tzw. Markowickiego, po stronie Mrówki, brakuje ok. 10 m ścieżki, polecam wizytę u okulisty ślepcom z urzędu którzy odebrali tą robotę i zapłacili za to partactwo; cholernie mnie też irytuje że Pan Radny Wacławczyk co rusz porusza jakiś problem , który jest opisywany m.in. na łamach tego portalu – pytam – ile z tych spraw doprowadził Pan do końca ??? Pan Radny Mandrysz skolei codziennie przejżdża obok wspomnianego przeze mnie miejsca ale widać ma ważniejsze sprawy na głowie – Panie Mandrysz , pojedziesz Pan jutro do roboty z Markowic, przejedziesz Pan przez most na Uldze, bądź Pan tak łaskaw skręcić głowę w lewo o 90 st. i popatrzeć tuż za mostem na brakujący fragment ścieżki – dziękuję , pozdrawiam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here