W bikini na boisku – rozbierana sesja piłkarek

7

Uwaga, materiał dla osób +18! W eliminacjach ME na Zamkowej zmierzą się reprezentacje Polski i Rosji. Piłkarki znalazły ciekawy sposób zwrócenia na siebie uwagi kibiców oraz sponsorów.

Z moskiewskiego klubu Rossijanka rekrutuje się większa część składu drużyny narodowej Rosji, jest to zatem drużyna podobna pod tym względem do RTP Unia.

- reklama -

Kobiecy futbol cieszy się nieporównanie mniejszym zainteresowaniem kibiców oraz sponsorów. Stąd wynikają problemy finansowe wielu klubów, nawet tych najlepszych – przykładem RTP Unia. W jaki sposób przyciągnąć uwagę ludzi, którzy mogliby zainwestować w kobiecy futbol? Niektóre z kobiecych drużyn imają się prostego sposobu: skoro większość inwestorów to mężczyźni, to pokażmy im to, na co lubią popatrzeć, a sami do nas przyjdą z kasą. Takim tropem poszła rosyjska drużyna Rossijanka, która na swoje stronie umieściła sesyjkę z udziałem swoich zawodniczek.

 

Fot. Sergiej Milowanow

 

 

Szefowa klubu Swietłana Zurawlewa liczy na zaintersowanie sponsorów. – Nasze dziewczyny są ładne i grają dobrze w piłkę, dlaczego więc nie mają cieszyć się uwagą i gratyfikacjami jak tenisistki czy gimanastyczki – pyta. Podobno są już pierwsze efekty tej akcji – czytamy na portalu futbolkobiet.pl.  Cóż, fani unitek nie mieliby nic przeciwko takiej formie promocji drużyny i kobiecej piłki. Być może po takiej sesji, która marketingowo odbiła się echem w całej Polsce, znalazły by się pieniądze na rozwój drużyny, która do bogatych nie należy. Wydaje się, że bez trudu możnaby znaleźć w naszym mieście osoby i firmy z branży fotograficzno-medialnej, które pomogłyby w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia. W każdym razie na portal raciborz.com.pl unitki mogą liczyć zawsze!

 

 

futeboltotal.com

Na podobny sposób wpadła też kobieca ekipa hiszpańskiego klubu AD Torrejón CF oraz szczypiornistki z drużyny BM Elda Prestigio. Niedawno sesję do niemieckiego Playboya dały też – uwaga – Niemki, tradycyjnie uchodzące za niespecjalnie urodziwe. Naga prawda jest taka, że tego rodzaju zagrania na pewno budzą zainteresowanie kibiców, i to nie tylko mężczyzn. Nie ma profesjonalnego sportu bez pieniędzy, zatem pozyskiwanie źródeł finansowania to ważna część działań klubów. Być może takie niekonwencjonalne działania, jak rozbierane sesje przyczynią się także do popularyzacji sportu w ogóle.

Więcej zdjęć dziewczyn z Rossijanki: TU

Autor zdjęć: Siergiej Milowanow

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. ruskiej ładniejsze od naszych nie wiem czy bym chciał nasze na sago oglądać

 2. młody

  Eee tam, przesadzasz…. taką Darię albo Dorkę Wilk to bym sobie chętnie oblukał…

 3. kibic

  Na pewno więcej luda przyschodziłoby na mecze – dodatkowy zysk z biletów. dobry pomysł!

 4. ..

  pomysł ok, smieszny. ale 1 zdj. w galerii? z tym troche przesadzily

 5. Chyba się przejdę na ten mecz. Kto wie, może nawet uda się jaką zasponsorować?

 6. Atma

  Jeśli mielibyśmy oceniać te drużyny pod katem urody – to już przerżnęliśmy z kretesem. Piłkarki RTP Unia to takie niekształtne końskie lesby. Między nasze piłkarki można wrzucić nawet gołego trawińskiego i pewnie nikt się nie kapnie…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here