Wiatraki z kosmonautą zakręcą się na Zamku

3

Tegoroczna edycja Festiwalu Podróżniczego WIATRAKI po raz pierwszy odbędzie się w pomieszczeniach wyremontowanego Zamku Piastowskiego. Gościem specjalnym będzie astronauta Mirosław Hermaszewski.

Ruszyły przygotowania do VIII edycji Raciborskiego Festiwalu Podróżniczego WIATRAKI! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 28-30.10.2011.

- reklama -

 

Gośćmi specjalnymi tegorocznego festiwalu będą: generał Mirosław Hermaszewski – pierwszy i jedyny polski kosmonauta, który opowie o podróżach "pozaziemskich" oraz fotografowie National Geographic: Anna Olej
– Kobus i Krzysztof Kobus, którzy zaprezentują swój najnowszy pokaz z NAMIBII.

 

Tegoroczny festiwal odbędzie się w pomieszczeniach nowo wyremontowanego ZAMKU RACIBORSKIEGO. Organizatorzy zapowiadają także atrakcje dodatkowe: możliwość zobaczenia Raciborza z kajaka (spływ Odrą) oraz zwiedzania Browaru Raciborskiego, sąsiadującego z zamkiem, wraz z degustacją lokalnego piwa!

 

Szczegółowy program będzie znany na początku października i pojawi się na stronie www.wiatraki.rosynant.pl

DW

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. No paczpan! W kosmos poleciał jako kosmonauta, a do Raciborza przyleciał jako astronauta. Czyżby astronauta był synonimem gwiazdora?

  2. gen.Hermaszewski WIELKI POLAK PATRIOTA , miło jest ze odwiedzi Raciborz , pozdrawiam Generała !
    rezerwa wiosna 1970 Oksywie-Babie Doły

  3. 17;02

    Podobno ten koleś nigdy więcej nie był wyżej niż ostatnie piętro pałacu kultury, a ten jego kosmos to zwykła ściema i propaganda.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here