Kubły na bioodpady już w Raciborzu

0

Dobra wiadomość dla planujących jeszcze ostatnie letnie koszenia ogródka. Kubły na odpady zielone w piątek trafiły do Przedsiębiorstwa Komunalnego, od przyszłego tygodnia trafią do mieszkańców. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać.

220 specjalnych kubłów na bioodpady przywieziono wczoraj do raciborskiego PK. Jak informuje Krzysztof Kowalewski, dyrektor przedsiębiorstwa, od poniedziałku rozpocznie się dostarczanie ich do mieszkańców, którzy zgłosili takie zapotrzebowanie. Jak dotychczas po pojemniki zgłosiło się ok. 120 osób, tak więc blisko setka pozostała do rozdysponowania.  Chętni mogą zgłaszać się do siedziby PK przy ul. Adamczyka celem podpisania stosownego aneksu do umowy o wywóz odpadów. Można również zamówić kubeł telefonicznie.

- reklama -

 

Mieszkańcy pojemniki otrzymają za darmo, odbiór będzie odbywał się w wyznaczone dni co dwa tygodnie. Za wywóz 1 pojemnika zapłacą 4 zł. Można również odstawiać odpady na kompostownię we własnym zakresie. Za 100 kg dostarczonego odpadu trzeba zapłacić złotówkę, zaś w zamian otrzyma się worek ziemi kwiatowej.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here