
Na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się druga edycja spotkań z cyklu "Zadzieram Kiecę I Lecę- świat z perspektywy kobiet!". 20 października gościem spotkania będzie Grażyna Tabor.
Grażyna Tabor "Południowe Indie. W poszukiwaniu siebie"
" W Indiach spędziłam miesiąc. Wyprawę dzielę na dwa etapy: pierwszy, poświęcony medytacji i duchowemu rozwojowi w aśramie, drugi w Goa, podczas którego poznawałam ludzi i indyjską kulturę. "
Grażyna Tabor- kobieta o wielu pasjach- energiczna, pełna pomysłów, ciekawa świata i ludzi. Od lat związana z teatrem, reżyserka raciborskiego
"Tetraedru" i aktorka teatru " A3". W wolnych chwilach zajmuje się śpiewaniem pieśni tradycyjnych i poszukiwaniem skradzionego roweru.
Czwartek, 20 października, godz. 20.00
Wstęp: 4 zł; z zaproszeniem 3 zł (pytaj barmanów na Końcu Świata)
/p/




![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)

![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)



![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)
![Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie [ZDJĘCIA] Samorządy uczniowskie z raciborskich szkół spotkały się w Urban Labie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/III-Raciborskie-Forum-Samorzadow-Uczniowskich.jpg)


![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)












