Kaskaderzy w Raciborzu

2

Pokazy kaskaderskie  pełne pirotechnicznych i ogniowych efektów w wykonaniu Flott Cascaders Team będzie można podziwiać na stadionie OSiR-u w poniedziałek 26 września o godz. 18.00.

Tak kaskaderzy piszą sami o sobie:

- reklama -

Nasza działalność ma więcej niż trzydzieści lat tradycji. Team w obecnej postaci został założony w 1993 roku. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę. Na każde tournee dokładnie się przygotowujemy i mamy całkowicie profesjonalne podejście, tak aby nasz widz odchodził pełen adrenaliny i emocji. Wyniki naszych starań zostały zwieńczone wielkimi sukcesami. Na swoim koncie mamy dwa światowe i wiele czeskich rekordów. Z filmów i reklam jakie nakręciliśmy warto wymienić Casino Royale i Taxi 3. Pracowaliśmy w takich krajach jak; Francja, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Litwa, Słowacja, Rosja ale najdłużej i z największymi sukcesami w Polsce.

 

Może zapytacie, dlaczego to jedyny zespół tego rodzaju w Europie? Może dlatego, że mamy ogromne zaplecze techniczne, możemy nagłośnić i oświetlić ogromne stadiony. Nasz show odbywa się przy sztucznym oświetleniu, jest pełen pirotechnicznych i ogniowych efektów. W team'ie pracują mistrzowie kinematografii i sportów motorowych. Koordynator kaskaderów ściśle współpracuje z reżyserem i choreografem. Musimy doliczyć do tego wiele ciężarówek, sprzętu i mamy największe kaskaderskie Show w Europie. Na tym polega wyjątkowość FLOTT CASCADERS TEAM – gdyż oryginał może być tylko jeden. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak pracują profesjonalni filmowi kaskaderzy! Możecie wziąć udział w wielu demonstracjach, nakręcaniu niebezpiecznych scen akcji: samochodami, quadami i motocyklami w roli głównej.

 

 

 

 

 

Nasz występ rozpoczyna się z bardzo precyzyjną jazdą autem na dwóch kołach, szybkich zsynchronizowanych przejazdach, spektakularnym auto-baletem, driftingiem, a także akrobacjami i skokami z pojazdami w ruchu. Pokażemy, że quad nie jest tylko zabawką, ale także pojazdem przeznaczonym do jazdy ekstremalnej. Dla przykładu dwunastoletni Antonín jeździ swoją hondą na tylnych, bocznych i przednich kolach. Odstrzałem jadącego auta bazooką wciągamy widza na plan nakręcania filmu akcji. Zastrzelenie człowieka to scenka pełna krwi z kryminalnym tłem, która rozpoczyna się rozbiciem butelki o głowę, a następnie zastrzeleniem oprawcy.

 

Jako pierwszy team w Europie wykorzystujemy quada do skoków nad autami. Przy skokach jeszcze chwile zostaniemy, ponieważ jest to nasz gwóźdź programu. Skaczemy autami, motocyklami i quadem stopniowo zwiększając odległość aż do przeskoku nad 13 samochodami. Temu wszystkiemu towarzyszy wiele efektów, a także eksplozji. Na koniec pokaz z amerykańskich zawodów Monster Truck. Wszystko zabarwione demoniczną muzyką, wieloma pirotechnicznymi efektami i 35000 W efektów świetlnych.

 

W pokazie wykorzystujemy 13 aut osobowych, w większości specjalnie zmodyfikowane BMW E36 2..0i , dwa monster trucki, dwa wyczynowe quady, dwa motocykle motocrossowe, motocykl trialowy GAS GAS, jeden wyścigowy gokart i uliczny specjał: CBR. Szesnaście kilowat muzyki, niezliczona ilość ramp i setki świateł.

 

Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją rolę. Show dopełnione jest wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.

Cena biletów 30 zł (dzieci do lat 4 bezpłatnie). Kasa czynna na 1 godz. przed imprezą.

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here