Wygraj bilet na pokazy kaskaderskie – rozstrzygnięty

0

W poniedziałek, 26 września na stadionie OSiR odbędą się pokazy kaskaderskie w wykonaniu Flott Cascaders Team. Weź udział w konkursie i wygraj podwójny bilet na imprezę!

Pokazy kaskaderskie pełne pirotechnicznych i ogniowych efektów w wykonaniu Flott Cascaders Team będzie można podziwiać na stadionie OSiR-u w poniedziałek 26 września o godz. 18.00.

- reklama -

– W pokazie wykorzystujemy 13 aut osobowych, w większości specjalnie zmodyfikowane BMW E36 2..0i , dwa monster trucki, dwa wyczynowe quady, dwa motocykle motocrossowe, motocykl trialowy GAS GAS, jeden wyścigowy gokart i uliczny specjał: CBR. Szesnaście kilowat muzyki, niezliczona ilość ramp i setki świateł. Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją rolę. Show dopełnione jest wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać – piszą o sobie kaskaderzy.

Bilety na występ w Raciborzu w cenie 30 złotych. Kasy będą
czynne godzinę przed występem. 

 

KONKURS:
Aby wygrać podwójny bilet na występ kaskaderski wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku została założona grupa Flott Cascaders Team? Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 26 września na adres [email protected], w tytule należy podać "Kaskaderzy" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 26 września do godziny 11.00.

UWAGA!
Prosimy również o podanie numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej skontaktować się ze zwycięzcami. Bilety będą do odbioru w poniedziałek do godziny 17.00 w redakcji portalu raciborz.com.pl na rogu Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

 

 
Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy: Anna Szlosarek, Szymon Kubów, Jolanta Mazurek

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here