Uwaga, w Nędzy grasują oszuści

0

Wójt gminy Nędza ostrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników urzędu. – Proszę mieszkańców o zachowanie ostrożności – informuje na stronie internetowej urzędu wójt gminy.

Kontrola w zakresie gospodarki ściekowej odbywa się tylko i wyłącznie poprzez pisemne wezwanie właściciela nieruchomości do okazania umowy i dowodów płacenia za usługi opróżniania zbiornika bezodpływowego. – Wszelkie telefoniczne wezwania lub próby umówienia się na wizytę na posesji mieszkańców są działaniami nie prowadzonymi przez gminę i nie wynikają z prowadzonych kontroli – informuje na stronie internetowej gminy, wójt Anna Iskała.

- reklama -

Urzędnicy apelują do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku jakichkolwiek telefonów lub wizyt osób podających się za działających w imieniu gminy. Osoby te nie mają uprawnień do działania w imieniu gminy. Gminę o takich działaniach oszustów zawiadomili mieszkańcy. – Do tej pory nie są nam znane powody, dla których mieszkańcy otrzymują telefony w sprawie gospodarki ściekowej. Jednak dołożymy starań aby tą sprawę wyjaśnić – czytamy na stronie.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here