Refreszing Szafy na Końcu Świata

5

8 października na Przystanku kulturalnym "Koniec Świata" zorganizowano akcję odświeżania szaf z niepotrzebnych ubrań (zdjęcia).

Każdy chętny mógł przynieść swoje niepotrzebne ubrania i przekazać je za symboliczną kwotę innemu nabywcy któremu dana rzecz się akurat spodobała. Cała akcja trwała od godz. 10 do 14.

- reklama -

 

Zobacz fotorelację z refreszingu.

 

/nat/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. kibic

  Na zdjęciu nr 5 zapachniało komercją? Albo tak mi się tylko zdaje. Reklama strony zajmującej się…? No właśnie, strona nie działa.
  Wydaje się też ze akcja refreszing nie cieszyła się zainteresowaniem. na zdjęciach prawie nie ma zwiedzających czy kupujących. Dlaczego w artykule nie ma wzzmianki o tym kto organizzaował? Czy organizatorem był koniec Świata? Dlaczego nie ma ani słowa o tym czy akcja cieszyła się jakimkolwiek zainteresowanie… COKOLWIEK

 2. Kibic: rozbroiłeś mnie. Akcja odbywała się na KŚ, więc jak myślisz – kto ją organizował? Bo ja myślę, że Koniec Świata nie miał z nią nic wspólnego, a najprawdopodobniej nic o niej nawet nie wiedzieli ;)))

 3. adam r.

  Podobna akcja była na Koncu Świata organizowana pod nazwą „ubierz miasto w zieleń” i była organizowana przez inną grupę niż Konieć Swiata (klub może był wspolorganizatorem lub udostępniał miejsce na tą akcję – nie chcę wprowadzić w błąd ale zapewne nie był organizotorem). Zatem „kibic” ma chyba rację, że w informacji portalu nie ma wzmianki kto był organizatorem. Jest bowiem tylko gdzie miała miajsce. Do „kibica z mózgiem” prośba: mniej kąśliwy język nie zaszkodzi, zwłascza jesli tak pobieżnie czytasz komentarz.

 4. Na zdj. nr 5 widać kawałek plakatu reklamującego wystawę zdjęć, która znajduje się w Galerii za Szafą na Końcu Świata. Plakatów takich na KS jest kilka, ten się przypadkiem sfotografował. Organizatorem akcji była Asia D., barmanka z KS, więc można powiedzieć, że to właśnie Koniec Świata organizował. Było sporo ludzi (nie podam konkretnej liczby, bo nie liczyłam)i można było znaleźć naprawdę fajne rzeczy.

 5. zróbcie akcje refreszing urzędu to wam na taczkach przywiozą pare ton nieświezych urzedasów z oberurzędasem na czele a wymienic ich można na kukiełki ze szmateksu taki sam pozytek

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here