Wejściówki do Fantasy Park w Rybniku – rozstrzygnięty

1

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj wejściówkę na plac zabaw i kręgielnię do Fantasy Park w Rybniku. Do rozdania mamy aż 30 wejściówek!

Fantasy Park Rybnik to połączenie wielu form rozrywki. Znajdziemy tutaj kręgielnię, bilard, maszyny do gier video, plac zabaw dla dzieci, to także miejsce gdzie odbywają się dyskoteki i wiele innych atrakcji. Fantasy Park Rybnik to również doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia czy imprezy firmowej. Firma oferuje bogato wyposażony bar, darmowy, bezprzewodowy Internet, klimatyzowaną salę wraz z najwyższej jakości sprzętem audiowizualnym, catering dostosowany do liczby i preferencji uczestników imprezy.

- reklama -

 

 

Dla naszych Czytelników mamy:
20 wejściówek na plac zabaw do Fantasy Park Rybnik. Każdy zwycięzca otrzyma 2 wejściówki. Z jednej wejściówki na czas nieokreślony skorzystać może tylko jedno dziecko.
6 kuponów na 1 grę w kręgle. Z jednego kuponu może skorzystać tylko jedna osoba, więc zwycięzcy otrzymają po 3 kupony.
4 kupony na 1 godzinę gry w kręgle. Na jeden kupon wejść może aż 8 osób.
Wszystkie kupony ważne są do końca 2011 roku.

Konkurs:

Aby wygrać wejściówki wystarczy podać nazwę centrum handlowego w Rybniku, na terenie którego znajduje się Fantasy Park. Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 23 października na adres [email protected], w tytule należy podać "Fantasy Park" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. W tytule wiadomości można również dodać nazwę nagrody, którą chce się wygrać np. "Fantasy park – godzina gry w kręgle". Rozwiązanie konkursu 24 października.

 

 
Fantasy Park sp. z o.o.
ul. Raciborska 16
44- 200 Rybnik
tel. +48 32 755 72 33
fax. +48 32 755 72 34
e-mail: [email protected]

 

Zwycięzcy:

3 kupony na 1 grę w kręgle – Oktawia Tomczyszyn

1 kupon na 1 godz. gry w kręgle – Lidia Ciopała, Mariusz Krela

2 kupony na plan zabaw – Robert Grochowski, Katarzyna Musialik, Danuta Mikołajek, Agnieszka Grela

 

 /p/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

1 KOMENTARZ

  1. Chyba zapomnieliście o tym konkursie. Tak tylko pokornie się przypominam, bo może akurat moje dzieci wygrały i jeszcze o tym nie wiemy.
    Pozdrawiam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here