Fani fitnessu spotkali się w Raciborzu

0

Po raz drugi w Raciborzu został zorganizowany Festiwal Fitness. Podobnie jak w ubiegłym roku immpreza przyciągnęła na Arenę Rafako mnóstwo fanów aktywnego wypoczynku. Zdjęcia – Festiwal Fitness w Raciborzu.

Jak się okazało fanów takiej formy spędzania wolnego czasu w naszym mieście jest mnóstwo. Impreza rozpoczęła się tuż po godzinie 15.00. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. Zajęcia trwały prawie 6 godzin. Była zumba, yoga, step dance i zorba. Każdy znalazł coś dla siebie. Zajęcia prowadzili instruktorzy z najlepszych szkół fitness w Polsce oraz w Czechach. Wszystkie zaprezentowane przez nich lekcje były wyjątkowe, oparte na łatwych, przejrzystych krokach. Wszystko zostało zorganizowane tak, by ten, kto nigdy nie miał do czynienia z fitnessem, również szybko się w tym wszystkim odnalazł.

- reklama -

Nadrzędnym celem imprezy, co podkreślali organizatorzy, jest wytworzenie wśród uczestników świadomości korzyści płynących z uprawiania sportu. Oprócz ćwiczeń można było obejrzeć sprzęt wykorzystywany w ćwiczeniach, odżywki oraz odzież fitness. Produkty te można było również zakupić, z czego część uczestników chętnie skorzystała. Dodatkowo miłośnicy fitness mogli skorzystać z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here