Proboszcz z Matki Bożej opowie o błogosławionym Janie Pawle

18

W Strzesze odbędzie się prelekcja ks. E. Dębickiego o Janie Pawle II. Zdaniem organizatorów – stowarzyszenia Dobro Ojczyzny – ma to dać odpór nagonce na kościół w wykonaniu partii Palikota i zapobiec nawrotowi pogaństwa. Stowarzyszenie „Dobro Ojczyzny” pragnie poinformować Państwa, że w ramach comiesięcznych spotkań naszego dyskusyjnego klubu, który normalnie spotyka się w drugi czwartek miesiąca, tym razem jednak wyjątkowo we wtorek 18 października br. o godz. 16.00 w pomieszczeniach naszej siedziby w Domu Kultury „Strzecha”, ul. Ks. Londzina 38, odbędzie się spotkanie z Ks. Eugeniuszem Dębickim, Proboszczem Parafii pw. Matki Bożej w Raciborzu, który przybliży nam ponownie sylwetkę naszego błogosławionego Papieża Jana Pawła II w związku z kolejną rocznicą powołania tego wielkiego Polaka na Stolicę Piotrową. Ponadto będzie to okazja do dyskusji nt. roli Kościoła i papiestwa w życiu społeczno – politycznym, ze szczególnym uwzględnieniem ostatniej nagonki na Kościół i duchowieństwo w wydaniu partii p. Palikota. Mamy nadzieją, że historia nie zatacza jakiegoś dziwnego koła, i że nie wracamy do czasów pogaństwa i barbarzyństwa – tę lekcję bowiem zakończyliśmy już w X wieku, kiedy to władca Polan, Mieszko I, przyjął chrzest w 966 r. w imieniu całego narodu -pisze w zaproszeniu Józef Sadowski, prezes stowarzyszenia.

- reklama -

18 KOMENTARZE

 1. Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot,pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot, Pa-li-kot !!!!!!!!!!!!!!!
  Palikot Zrobi Pożądek Z Rospasanym Klerem

 2. To Palikot może otoczyć się zboczeńcami, dewiantami, komuchami i mordercą Popiełuszki, a ja zanim nazwę rzeczy po imieniu mam zapoznac się z regulaminem? Niech redakcja lepiej zapozna się z osobnikami tworzącymi Ruch Palikota i sympatykami tego ruchu.

 3. Tak oto, objawia się wychowanie w duchu ewangelicznym przez czarne sukieni tudzież takiego jednego, zwaneo Rydzykiem! Zresztą nigdy w historii nie było inaczej!
  Proście swojego Pana o……zdrowie, rozumu wam nie dał bo…..widocznie nie chciał, znając Wasze zachowania teraz i w przyszłości , jest bogiem to…..wie!

 4. Wszystkich którzy na tym portalu krytykują i atakują Kościół Katolicki, zapraszamy o godz. 16,00 dzisiaj do Strzechy. Tam jawnie i otwarcie
  w dyskusji można będzie wytrazić swoje poglądy, uargumentować je
  i otrzymać odpowiedź. Nie bądźcie tchórzami. Tu pod pseudonimem łatwo się
  rozpisywać. Ale pokażcie swoje prawdziwe oblicza. Zapraszamy.

 5. Kościół katolicki – polski wespół z Watykanem to ….najwiekszy hamulcowy postępu cywilyzacyjnego , naukowego -wszelakiego! Odkrycie WIELKIEGO ASTRONOMA KOPERNIKA, było na indeksie kościoła polskiego i samego Watykanu ponad….400lat! O czym zatem dyskutować, z tymi zaprzańcami nauki , techniki i wszelakiego postępu cywilizacyjnego no….o czym! Natomiast na przestrzeni wieków wykazalił się wybitnym znawstwem pomysłowolścią, we wszelakich wymyślnych torturach aby biedak nim poddany przyznał się do tego , że jest …..wielbłądem! Ludzie ! Zbrodnie Watykanu i polskiego kościoła, przeciwko człowiekowi, nie ulegają żadnym przedawnieniom!

 6. A jakiż to zbrodni dokonał Watykan i Kościół w Polsce? No słucham? Czy aby te demagogiczne hasełka nie sa autorstwa ateistów i komuchów, którzy czczą Stalina, Breżniewa, czy twórców rewolucji francuskiej, którzy posłali na szafot nieporównywalnie więcej ludzi niż zginęło ich jakoby z rąk Kościoła przez 2000 lat!

 7. W goglach różne głupoty się znajdują. Od tego są archiwa i dokumenty, a nie śmieci w googlach. Dla niektórych google stały się wyrocznią. Googli też się pytaliście o to czy kandydatka na żonę lub kandydat na męża jest tym właściwym? Co google zawyrokowały w tej sprawie?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here