NaM zaprosił do Raciborza legendę Solidarności

1

Po przerwie wraca Akademia Społeczno – Gospodarcza, prowadzona przez RSS NaM. Tym razem zaproszono jednego z najbardziej rozpoznawalnych ludzi „Solidarności” i człowieka symbolu zmian w Polsce – Henryka Wujca.

Wykład doradcy Prezydenta RP pozwoli przybliżyć raciborzanom pracę i problemy, z którymi Kancelaria Prezydenta RP się zmaga, szczególne w tematach bliskich organizacjom społecznym i trwającemu od kilku miesięcy Forum Debaty Publicznej. Szczególnie zaś, prowadzonym przez Henryka Wujca zespole ”Społeczeństwo obywatelskie – kapitał społeczny.” Tematem wykładu będzie: „Współpraca i zaufanie władzy do organizacji pozarządowych i co z tego wynika dla lokalnych społeczności.”

- reklama -

 

Wstępnie uzgodniony termin to poniedziałek 24 października, godzina 18.00. Miejscem będzie tradycyjnie, gościnna dla ASG Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu.

 

Henryk Wujec – (ur. 25 grudnia 1940 w Podlesiu koło Biłgoraja) – polski polityk, fizyk, działacz opozycji w czasach PRL, doradca Prezydenta RP ds. społecznych, poseł na Sejm X, I, II i III kadencji, były wiceminister rolnictwa

 

rss.nam

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. wasze polskie wsie czekają na was z otwartymi ramionami. Nie ciągnie was do swoich polskich korzeni? Co tu robicie na Śląsku, tam macie swoją Polskę pełną kradzioków, śmiechu wartą
    oceniono 11 razy3~:):) 16 godzin temu napisał: oceniono 11 [email protected] Dla Polaków- naucz się wpierw dobrze po śląsku pisać :

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here