Wygraj wejściówkę na koncert Pogodno

0

W piątek, 21 października w klubie Dybcówka przy ul. Londzina w Raciborzu wystąpi zespół Pogodno. Weź udział w konkursie, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj wejściówkę na koncert.

 
Koncert zespołu POGODNO
21 października 2011 r.
Klub Dybcówka
start o godzinie 20.00
bilety w cenie 15/20 zł

 

- reklama -

Konkurs:

Aby wygrać wejściówkę na koncert zespołu Pogodno wystarczy podać datę ostatniego występu zespołu Pogodno w Dybcówce. Odpowiedzi można przesyłać na adres: [email protected], w tytule wiadomości należy podać "Dybcówka Pogodno".

Proszę również podpisać się imieniem i nazwiskiem, gdyż nazwisko zwycięzcy przekazane zostanie organizatorowi imprezy. Wejściówki do odebrania będą w klubie Dybcówka przed koncertem. Rozwiązanie konkursu w piatek, 21 października o godzinie 14.00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą meilową.

 

 

Zapraszamy również na KARAOKE

W sobotę, 22 października w Dybcówce odbędzie się pierwsza w historii lokalu impreza karaoke. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił i możliwości wokalnych już od godziny 19:00. Rezerwacje stolików codziennie po godzinie 19:00 pod nr tel. 32 700 6000.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here