
Nic nie może przecież wiecznie trwać… Choć z początku nic tego nie zapowiadało, to skończyła się szczęśliwa passa siatkarek Krzanowic. Prowadziły dziś z Jaworznem już 2:0, ale ostatecznie zeszły z parkietu pokonane
Ciekawy i zacięty mecz rozegrały krzanowiczanki w piątej kolejce spotkań. Set pierwszy od początku wyrównany wynik oscylował cały czas blisko remisu, jednak końcówka należała do gospodyń, które wygrywają dwoma punktami i obejmują prowadzenie w meczu.
W drugiej partii krzanowiczanki narzucają zdecydowanie swój styl gry, czyli mocną zagrywkę i dobrą grę z kontry wychodząc na kilku punktowe prowadzenie, ktore utrzymuja do końca i prowadza w meczu już 2:0.
Najbardziej emocjonująca była trzecia odsłona, w której gra stała na wysokim poziomie a drużyny musiały się mocno napracować by zdobyć punkt. Gra punkt za punkt trwała do końca, jednak tym razem grę nerwów wygrały jaworzanki i przedłużyły swoje nadzieje na wygranie meczu.
W zasadzie na trzecim secie skończyły się emocje, ponieważ gospodynie nagle stanęły a rozpędzone dziewczęta z Jaworzna grały jak w transie. To co wyprawiała drużyna gości w obronie zasługuje na wielkie brawa, właśnie determinacją i wola walki goście doprowadzają do piątej partii.
W tie-breaku krzanowiczanki nie miały nic do powiedzenia, dalej trwał koncert gry przyjezdnych, które przegrywając 0 : 2 w setach potrafiły wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i wywieźć z Pietrowic dwa punkty.
Tomasz Kuziak





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




![XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty [ZDJĘCIA] XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Turniej-Siatkarski-Zakladow-Pracy-i-Sluzb-Mundurowych-o-Puchar-Prezydenta-Miasta-Raciborz-218x150.jpg)
![Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu [ZDJĘCIA] Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bieg-tropem-wiliczym-raciborz.jpg)






