11. edycja koncertu charytatywnego „Gwiazdka Serc”

4

16 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ulicy Chopina odbędzie się 11. edycja koncertu charytatywnego "Gwiazdka Serc", który w tym roku odbędzie się pt. "Za mundurem gwiazdki sznurem".Raciborska Izba Gospodarcza już po raz jedenasty organizuje Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc, którego cel w poprzednich latach znalazł odzwierciedlenie w niesionej pomocy potrzebującym w naszym mieście i powiecie. Ze środków finansowych z poprzednich edycji Gwiazdki Serc zakupiono sprzęt i wyremontowano wiele placówek opiekuńczych, wychowawczych w szczególności dla dzieci.

Taka forma działalności charytatywnej przybliżająca mieszkańcom miasta i powiatu osoby znane głównie z mediów ukazująca ich „inną twarz”, której główne założenia programowe obejmują występy indywidualne i grupowe na scenie znanych postaci raciborskiego życia politycznego, kulturalnego, społecznego i zawodowego ziemi raciborskiej jest niepowtarzalna. Corocznie program obejmuje występy znanych osób światowej sceny teatralnej, operowej, filmowej  itp., które przyjmują zaproszenie organizatorów do wspólnej zabawy – koncertu charytatywnego Gwiazdki Serc.

 
 
 
Zobacz więcej zdjęć z ubiegłorocznej edycji imprezy:
FOTORELACJA 1
FOTORELACJA 2

- reklama -

Czytaj również relację z X edycji Gwiazdki Serc

 

Organizatorem Gwiazdki Serc jest Raciborska Izba Gospodarcza. Patronat medialny nad imprezą objął Portal raciborz.com.pl i Gazeta Informator. Organizacja techniczna – firma Raciborskie Media. Bilety w cenie: 40 – 60 zł można kupić w Raciborskiej Izbie Gospodarczej, ul. Stefana Batorego 7 w Raciborzu w godzinach od 8.00 do 15.00, bądź też wylicytować na Naszej aukcji TUTAJ.

 

 

 

Obsługa techniczna:

 

 

Sponsorzy Gwiazdki Serc:

 

 

 

            

           

  

         

                      

          

       

        

 

      

 

 

 

 

 

Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Jedność" z Pietrowic Wielkich

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. [b]hmmm…zastanawia mnie sprawa tak wysokiej ceny biletów na koncert,który /ma tak wielu sponsorów ! …przecież nie każdego stać na taki wydatek,zwłaszcza ,że raciborzanie w ogromnym procencie są ubodzy!…czemu ta GWIAZDKA SERC jest tylko dla bogatych wystawiana?? …ja ,biedak-też chętnie obejrzałbym coś radosnego i poczułbym ,że to również dla mnie DAR SERC. ….żal …pozostaje mi żal.[/b]

  2. nona

    Cena biletów związana jest z celem na jaki idą pieniądze z ich sprzedaży. A chyba ludność nie jest tak biedna skoro co roku sala wypełniona jest po brzegi a biletów brakuje długo przed występami.

  3. Jeśliś taki biedny to możesz zobaczyć sobie na tym portalu poprzednie edycje albo kupic płytę – będzie pewnie tańsza niż bilet, a i pewnie relacja z tegorocznej też bedzie tutaj. Jeśliś tak biedny, żeby nie wesprzeć innych biednych. Pozdrawiam

  4. kibic

    Tak, to dość dziwna (jak na Racibórz) sytuacja. Organizator podnosi cenę biletu tłumacząc sie tym, że to na cele charytatywne. Jednak i przy tej cenie 40-60zł ma pałną salę, czyli jest ok – cel zostaje zrealizowany. Logiczne tez jest, że lepiej sprzedac 400biletów w cenie 60zł niz te same 400biletow po 30zł (róznica 12ts zł!!) Z drugiej strony impreza robi sie typu zamknietej lub nawet prestiżowej dla osób o bardziej zasobnym portfelu – w tym też nie ma nic dziwnego – na koncert Noworoczny w Wiedniu co roku za bajońskie sumy sprzedają sie bilety a i tak spośród chętnych losuje się szczesliwców którzy mogą wziąć w nim udział bo chetnych jest więcej niż miejsc.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here