
17 grudnia w Klubie Szuflada przy ulicy Dąbrówki 1B w Wodzisławiu Śląskim wystąpi Łona. Bilety w cenie 20/25 zł.

17 grudnia
Klub Szuflada
Wodzisław Śląski
Łona rapować zaczynał w Szczecińskiej audycji WuDoo autorstwa Joanny Tyszkiewicz (członkini grupy Snuz, wtedy jeszcze Snooz) najczęsciej kojarzony jest z nieistniejącą już szczecińską grupą muzyczną Wiele C.T. (wtedy jeszcze jako Do You Wanna?, z którego ewoluował jego dzisiejszy pseudonim artystyczny), wraz z którą wydał album zatytułowany Owoce miasta (1999),na albumie tym, rozprowadzanym przez znajomych tylko na kasetach Łona podkreślił swój indywidualny styl piosenką pt. Kawa i już wtedy wiadomo było iż dalej podąży raczej jako indywidualny artysta. Szerszemu gronu zaprezentował się na produkcji O$ki pt. Kompilacja K2, gdzie wykonał utwór pt. Złota rybka. Następnie we współpracy z Webberem (Andrzej Mikosz), który pomagał już przy produkcji „Owoców miasta” (jeszcze jako członek innej grupy) nagrał płytę Koniec żartów (2001). Po wydaniu albumu Łona wystąpił na kompilacji Kodex (Piękny dzień by zadzwonić). W 2004 roku ukazał się drugi album Łony pt. Nic dziwnego.
/p/




![Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze [ZDJĘCIA] Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/greg-krupa-rck-w-punkt.jpg)
![Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/maja-adamik-13.jpg)






![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu [ZDJĘCIA] Drony, muzyka i szkolenia. Nowe inicjatywy w Tkalni w Kietrzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/tkalnia-ekologiczna.jpg)






