
Dnia 04.11 w naszym przedszkolu odbyło sie uroczyste pasowanie na starszaka misiaka. W tym dniu było bardzo miło i misiowo. Dzieci z najstarszej grupy zostały pasoawne na Misiaka Starszaka. Najpierw trzeba było zdać mały egzamin wiedzy jak i sprawnościowy. Były zagadaki, tor przeszkód oraz zabawy i wspólny śpiew. Na koniec dzieci zostały pasowane wielką kredką przez panią dyrektor. Dzieci otrzymały drobny upominek a potem wszyscy zostali zaproszeni na mały słodki poczęstunek.
- reklama -






![Nocne rozgrywki na zakończenie ferii na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/noc-z-grami-bez-pradu-gry-planszowe-stacja-mlodych.jpg)






![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Raciborscy policjanci gościli w przedszkolach [ZDJĘCIA] policja raciborz przedszkole](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/10/policja-raciborz-przedszkole-218x150c.jpg)







![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo-100x70.jpg)

