
Niefortunnie zakończyła się próba przejazdu TIRa pod wiaduktem na Rybnickiej. Zobacz zdjęcia ze zdarzenia na Rybnickiej >>
Poniedziałek 7.11.2011, krótko po godzinie 15stej pod wiaduktem przy ul. Rybnickiej kierowca TIRa źle oszacował wysokość swojego pojazdu lub nie zareagował na znak ograniczenia wysokości. Skutek: na szczęście tylko zniszczony samochód.
- reklama -


zobacz więcej zdjęć z zdarzenia pod wiaduktem przy ul.Rybnickiej
//i/
- reklama -





![Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie [ZDJĘCIA] Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/kiermasz-wielkanocny-tworkow-krzyzanowice.jpg)
![Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Klocki Lego połączyły pokolenia w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/klub-ojca.jpg)
![Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece [ZDJĘCIA] Ogólnopolski konkurs „Opowieści z Narnii” rozstrzygnięty w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-plastyczny-opowiesci-z-narnii-biblioteka.jpg)
![Dlaczego warto mówić „nie”? Spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece [ZDJĘCIA] Dlaczego warto mówić „nie”? Spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/anita-kiderys-10.jpg)



![Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne [ZDJĘCIA] Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Gymnasium-Roth.jpg)
![Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Światowy Dzień Wody w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzien-wody-biblioteka.jpg)
![Raciborska bohemistyka świętuje 20-lecie działalności [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bohemistyka-filologia-czeska-ans-raciborz.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)












Chłoapki, jak się jedzie większym składem to odłóz na ten czas komórkę, rozmowy na CB i pierdoły ale skup sie ne jeździe i na znakach. Dobrze radzę na przyszłość, bo może czasem być większe nieszczęście niż ta zdmuchnieta buda