Wygraj wejściówkę na koncert Pajujo

0

11 listopada o godzinie 19.30 w klubie Dybcówka wystąpią dwa zespoły – Chamical Garage i Pajujo. Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj wejściówkę na koncert.

 
Klub Dybcówka
ul. Londzina, Racibórz
Chamical Garage, Pajujo
11 listopada, godz. 19.30
Bilety w cenie 12/15 zł  

Konkurs:

- reklama -

Chcesz wygrać wejściówkę na koncert zespołów Chemical Garage i Pajujo? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Kiedy ostatnio zespół Pajujo wystąpił w klubie Dybcówka? Poprawne odpowiedzi można nadsyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Dybcówka – Pajujo" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Wejściówkę za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w klubie Dybcówka bezpośrednio przed koncertem. Rozwiązanie konkursu 10 listopada. Zwycięzca o wygranej zostanie powiaadomiony drogą mailową.

 

Pajujo tworzy 6 pozytywnych osób, którzy kochają muzykę i zawsze będą podążać za Nią. Grają melodyjne REGGAE oraz SKA. Historia zespołu nie jest długa – wszystko zaczęło się w październiku 2004. Do większych sukcesów Pajujo można zaliczyć udział w festiwalu "Nie Zabijaj", koncert w Hyde Parku we Wrocławiu, konkurs młodych talentów we Wrocławiu (Klub Łykebd), jedna ich piosenka znajdowała się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Ziemi Wieluńskiej przez 4 notowania.

 

 

Chemical Garage jest zespołem z Wodzisławia Śląskiego którego plany powstania snute były już pod koniec 2005 roku ,jednakże marzenia zderzyły się z brakiem funduszy. Pierwsze kompozycje bez wokalu powstały w marcu 2006. Pierwszym wokalistą Chemical Garage był Wojciech Grzenia z którym zagrali kilka niewielkich koncertów. Gdy odszedł zespół przyjął Bartosza Michalczyka w kwietniu 2007 i od tego czasu ich kariera nabrała rozpędu tak ,że w niedługim czasie po tym wygrali kilka poważnych konkursów jak „Złoty zderzak” na VI Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu.
 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here