Artur Ceroński: Byłem gangsterem

0

10 listopada w Kościele Zielonoświątkowym przy ul. Cecylii były gangster i bezwzględny przestępca, Artur Ceroński, opowiadał o swojej przemianie jakiej doświadczył, kiedy na swojej drodze spotkał Chrystusa.

Ceroński sam o sobie mówi, że jest żywym świadectwem tego, że Bóg pełnego grozy, nienawiści i samotności gangstera jest w stanie przemienić w pełnego miłości i pokory człowieka chcącego służyć innym. Teraz eksbandyta jest pastorem kościoła chrześcijan wiary ewangelicznej.

- reklama -

 

 
Artur Ceroński był w więzieniu cztery razy. Podczas spotkania opowiadał o tym, jak w więzieniu spotkał ludzi, dzięki którym uwierzył w Boga i zmienił całkowicie swoje życie. Na swój chrzest zaprosiłem stu bandytów – mówił Ceroński – Bóg jest dobry, a ja idę do nieba, doświadczyłem uwolnienia od nałogów, uzdrowienia z chorób… – kontynuował.

 

 

 
 

 

/w/

——————————————————

 

Nauki przedmałżeńskie Racibórz

Parafia Rzymsko – Katolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Mickiewicza 8 w Raciborzu zaprasza narzeczonych na nauki przedmałżeńskie przez cały rok. Cykl nauk przedmałżeńskich obejmuje trzy spotkania, połączone z naukami naturalnego planowania rodziny.

Kontakt: 32 418 16 31 lub 604 554 820.

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here