My już zwierzętom pomagamy, pomóżcie i wy!

3

Dnia 2 listopada 2011 Samorząd Uczniowski ZSE odwiedził raciborskie schronisko zwierząt. W październiku uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zbiórkę potrzebnej żywności, koców oraz zabawek. Najwięcej udało nam się zdobyć jedzenia w tym m. in. duże opakowania karm, puszki mięsne oraz różne przysmaki, które miały pozwolić zwierzakom na lepsze życie. W schronisku jest aktualnie125 psów. Żyją one w dobrych warunkach. Nasza szkoła odwiedza schronisko co roku niezapowiedzianie i widzimy, że zwierzęta zawsze maję jedzenie oraz wodę . W klatkach jest czysto, a panująca tam atmosfera jest jak najbardziej przyjazna zwierzętom. Akcja ” Październik miesiącem dla zwierząt” jest bardzo nagłaśniana w naszej szkole, zdarzyło się również, że uczniowie przygarnęli zwierzątka do swoich domów.W minionych latach wspomagaliśmy schronisko w zakupie materiału do ocieplania bud oraz w materace własnoręcznie wykonane. Zachęcamy wszystkich, aby pomogli tym bezbronnym zwierzętom, aby coraz częściej chcieli je odwiedzać i adoptować. Mały rudy piesek wyrzucony 2 listopada na raciborskiej stacji benzynowej przerażony też czeka w schronisku na nowego właściciela, ponieważ jego poprzedni pan okazał się nieodpowiedzialny i pozbawiony uczuć. My już pomagamy, teraz pomóżcie i wy.

Samorząd Uczniowski ZSE

- reklama -
- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. które budy zostały ocieplone? nie widziałem ocieplonych psich bud. moje oczy przykuł widok zamarzniętej wody w misce, trzęsące się z zimna psy i budy z wielkimi szczelinami.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here