
Po raz kolejny tegoroczni maturzyści, którzy mają problemy z matematyką będą mogli skorzystać z bezpłatnych korepetycji organizowanych przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.
Instytut Techniki i Matematyki wspólnie z Kołem Naukowym Matematyków organizuje 20 bezpłatnych spotkań przygotowujących maturzystów do matury z matematyki na poziomie podstawowym. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 listopada o godz. 1600 w sali B211 w głównym budynku PWSZ przy ul. Słowackiego 55. Więcej informacji można znaleźć na www.itim.pwsz.raciborz.edu.pl.
/p/






![Nocne rozgrywki na zakończenie ferii na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/noc-z-grami-bez-pradu-gry-planszowe-stacja-mlodych.jpg)






![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)











