Licytacja biletów na XI Gwiazdkę Serc – licytacja zakończona

0

Chcesz zostać darczyńcą XI edycji Gwiazdki Serc? Weź udział w licytacji biletu, który stanie się cegiełką w charytatywnej imprezie. Zwycięzcy licytacji otrzymają numerowany bilet wstępu na koncert oraz Certyfikat  Darczyńcy. 

Tegoroczna edycja Gwiazdki Serc odbędzie się 16 grudnia o godzinie 18.00 w RCK. Tym razem koncert przebiegał będzie pod hasłem "Za mundurem gwiazdki sznurem " . W siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej do nabycia ostatnie bilety na imprezę.

- reklama -

 

 

 

Chcesz wesprzeć tą charytatywną akcję w sposób szczególny?

Chcesz podarować własne serce na rzecz potrzebujących?

Weź udział w licytacji biletu na koncert!  Licytując bilet otrzymasz pamiątkowy Certyfikat Darczyńcy Gwiazdki Serc!

Nie przegap, może to już  jedne z ostatnich miejsc na sali…

 

Licytowane miejsca na koncert Gwiazdka Serc dnia 16 grudnia 2011:

 

bilet 6. miejsce  5  rząd XIV – miejsce wylicytowano za kwotę 150 zł

 

 

REGULAMIN LICYTACJI:

 

Organizatorem licytacji jest Raciborska Izba Gospodarcza – organizator koncertu Gwiazdka Serc.

 

Propozycje cen poszczególnych miejsc (każde miejsce należy licytować oddzielnie, np.
bilet 5. miejsce 4  rząd XIV –  cena: 150,00 zł,
bilet 6. miejsce 5  rząd XIV –  cena: 150,00 zł) 
należy nadsyłać na adres [email protected]

 

W tytule maila należy wpisać: licytacja, zaś w treści maila należy podać: numer miejsca, proponowaną cenę (w postaci: bilet 5. miejsce 4  rząd XIV –  cena: 150,00 zł)  imię i nazwisko oraz numer telefonu. Proponowana cena musi przewyższać aktualną cenę o  5 zł lub wielokrotność 5zł (np. 10, 15, 20, 25itd). 

 

Licytowane ceny na poszczególne miejsca będą aktualizowane codziennie o godzinie 9.00, 15.00 oraz 20.00.  W przypadku gdy zaproponowana cena jest podana przez innego uczestnika licytacji, uczestnik zostanie powiadomiony o tym fakcie mailem zwrotnym . Organizator techniczny Raciborskie Media dołożą starań aby  informacja mailowa została wysłana bezzwłocznie, zaś o podanych w regulaminie godzinach najpóźniej ogłosi aktualne ceny. 

 

Licytacja zakończona zostanie 13 grudnia o godzinie 12.00.
Zwycięzca licytacji o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie oraz drogą mailową. Odbiór biletu oraz certyfikatu odbędzie się w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej w terminie podanym w mailu i telefonicznie. W przypadku  nie zgłoszenia się po odbiór biletu, organizator skontaktuje się z osobą, która zaproponowała drugą najwyższą kwotę na dane miejsce.

 

Zwycięzca oprócz biletu na koncert otrzyma pamiątkowy Certyfikat  Darczyńcy Gwiazdki Serc. Pieniądze uzyskane z licytacji przekazane zostaną na konto koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc. (cena wywoławcza biletów na licytacji 100,00zł jest wyższa od ceny biletu w normalnej sprzedaży – bilet kosztuje 60,00zł)

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora technicznego – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Patronat medialny nad koncertem Gwiazdka Serc objął:

 

 

 

Obsługa techniczna:

 

 

 

Sponsorzy Gwiazdki Serc:

 

 

 

            

           

  

         

                      

          

       

        

          

      

                 

Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Jedność" z Pietrowic Wielkich

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here