Rewelacyjny dwugodzinny występ z bisami i skeczami na życzenie widowni. Kabaret Młodych Panów podczas występu w Raciborzu zaprezentował się w naprawdę dobrej formie. Zdjęcia – Kabaret Młodych Panów w Raciborzu.
W sobotę na scenie Raciborskiego Centrum Kultury wystąpił Kabaret Młodych Panów. Wizyta w Raciborzu była jednym z przystanków podczas specjalnej śląskiej trasy kabaretu. W każdym z dziewięciu miast, które odwiedzą prezentują ten sam, jak sami mówią "okołobarbórkowy program". Kabaret Młodych Panów podczas występu w Raciborzu przedstawił skecze i historie z życia wzięte. Oglądając ich na scenie widz uzmysławia sobie jak wielu rzeczy nie dostrzega w otaczającym go świecie oraz jak wielki wpływ na jego życie ma polityka i ludzie z nią związani. Tych kilku panów pokazuje, że tak wcale nie musi być i że można to poprawić, jeżeli tylko się chce. Kabaret Młodych Panów reprezentuje doskonały poziom humoru i potrafi rozbawić nawet najbardziej poważnego widza. Chociaż publiczność większość skeczy znała z telewizji to bawiła się doskonale. Podczas występu Mateusz Banaszkiewicz, Robert Korólczyk, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk świetnie opisali śląską rzeczywistość. Oprócz skeczy i pomysłów kabareciarzy można pochwalić za doskonały kontakt z publicznością. Występ trwał prawie dwie godziny, ale publiczności i tak grupę udało się namówić na bis.

Kabaret Młodych Panów powstał w 2004 roku w Rybniku. Premiera ich pierwszego programu pod tytułem "My naprawdę chcemy pracować" miała miejsce 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek. Kabaret wydał do tej pory dwie oficjalne płyty DVD: "Liga Kabaretów – Kabaret Młodych Panów" oraz "Z Młodymi jak najbardziej". Ma również na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Sławę zdobyli dzięki skeczowi "Blacharz", który został uznany za najlepszy skecz podczas przeglądu kabaretowego PAKA w 2005 roku. W kolejnych latach kariera grupy potoczyła się błyskawicznie. Kabaret Młodych Panów podbił serca publiczności nie tylko w kraju, ale też podczas tournee w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
/p/




![Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Jonasz-Milewski-Gabriele-von-Thun-und-Hohenstein.jpg)
![Czytelniczki raciborskiej biblioteki stworzyły własne perfumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-tworzenia-perfum.jpg)






![Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/rck-koncert-umuzykalniajacy.jpg)
![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Powiatowe eliminacje Małego OKR w Raciborzu. Najlepsi wystąpią w Katowicach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-recytatorski-maly-okr.jpg)






