Ekologiczny plakat raciborskiej studentki wśród najlepszych

0

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska nagrodził najciekawsze plakaty ekologiczne nadesłane na konkurs "Euro-Eko". Wśród laureatów jest Liliana Borkowska (na zdj. po prawej), studentka raciborskiej PWSZ.

W katowickim kinie "Kosmos” wręczono nagrody w konkursie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach pn. "Euro-Eko” na najciekawszy plakat dotyczący inwestycji środowiskowych dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Jego celem była promocja i upowszechnienie wiedzy o inwestycjach zrealizowanych w regionie w ramach tego największego europejskiego programu pomocowego oraz o zmianach w środowisku jakie były możliwe dzięki wykorzystaniu tych środków.

- reklama -

W konkursowym terminie do Biura Funduszu wpłynęło 18 prac spośród których Komisja Konkursowa wyłoniła najlepsze. Podczas finału laureaci otrzymali nagrody rzeczowe: laptop, tablet i cyfrowy aparat fotograficzny. Rober Majewski z Warszawy za pracę o tytule "Nowe możliwości na Śląsku” wyróżniony został dyplomem honorowym.

Laureaci konkursu:

I miejsce – otrzymała Dominika Wójcik (Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach) – tytuł pracy "Sieć”
II miejsce – Liliana Borkowska (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu) – tytuł pracy "Droga gwiazd”
III miejsce- Magdalena Panek (Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie) – tytuł pracy "Śląsk – razem z Unią ulepszamy środowisko”

 

Liliana Borkowska (w środku) zajęła II miejsce.

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here