Chcą się spotkać, kolędować i pomagać

W Rydułtowach odbędzie się niezwykły koncert. Młodzi muzycy chcą wesprzeć rehabilitację chorej, czteroletniej Amelki z Radlina. Dziewczynka od urodzenia cierpi na zaburzenia Ośrodkowego Układu Nerwowego.

- reklama -

– To nie będzie zwykłe kolędowanie. Chcemy pokazać ludziom, że fundamentem narodzin Chrystusa jest miłość, która rodzi się w nas codziennie na nowo – mówi organizator i pomysłodawca koncertu Łukasz Mucha. Podczas koncertu wystąpią: Mateusz Wysocki, Karol Talik, Bartosz Głombica, Anna Wieczorek, Katarzyna Wala, Sybilla Wojtowicz, Sonia Trybuś i Agata Konofał.

Kolędy będą wykonane w niekonwencjonalnych aranżacjach. Nie zabraknie również tradycyjnych pastorałek.  Będzie to okazja do wspólnego śpiewania, kontynuowania świątecznej radości i bezpośredniego pomagania komuś kto tej pomocy bardzo potrzebuje. Koncert kolędowy „Dla Amelii” odbędzie się 9 stycznia 2012 r. o g. 19:00 w kościele św. Jerzego w Rydułtowach. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Amelii z Radlina. Więcej na temat dziewczynki można znaleźć na www.pomagamyamelii.pl.

 

oprac.p

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here