Królewna Śnieżka w RCK

0

Teatr Zagłębia w Sosnowcu przyjeżdża do Raciborza z „Królewną Śnieżką”. To kolejne spotkanie w ramach Dziecięcej Sceny Teatralnej, które odbędzie się w Raciborskim Centrum Kultury.

„Królewna Śnieżka” to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek. Losy dobrej i pięknej, ale znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają dzieciom ZAWSZE niezapomnianych emocji. Obok głównych bohaterów pojawią się także zwierzątka, które w swych przepięknych kostiumach oddają charakter poszczególnych postaci. Wszystko to wkomponowane jest w iście bajkową przestrzeń, która przenosi nas w piękny świat bajek.

- reklama -

 

 

 

– Zainteresowanie młodego widza i zatrzymanie jego uwagi to dziś nie lada wyzwanie – przyznaje dyrektor RCK Janina Wystub. – Aktorzy muszą zrobić wszystko, a nawet więcej, bo młody widz wcale nie jest mniej wymagający od dorosłego! – uśmiecha się dyrektor. Duża rola też samych rodziców. – Dziś, w dobie gier komputerowych, nie zawsze jest łatwo wyciągnąć dziecko z domu, ale trzeba zrobić wszystko, by dać mu możliwość zetknięcia się ze sztuką i realnym przedstawieniem – dodaje Janina Wystub.

 

„Królewna Śnieżka” w Raciborskim Centrum Kultury 22 stycznia o godz. 16.00. Bilety w cenie 15 i 25 zł do nabycia w kasie RCK ( od wtorku do czwartku 14.30-18.30 oraz w piątki 10.00-14.00) lub przez internet www.rck.com.pl

 

rck

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here