Wygraj zaproszenie na Kałudi Kałudowa – rozstrz.

0

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi Kałudi Kałudow. Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert.

 
Kałudi Kałudow
Raciborskie Centrum Kultury, ul. Chopina 21
15 stycznia, godz. 17.00
Bilety w cenie 30 i 40 zł

Konkurs:
Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na występ Kałudi Kałudowa w Raciborskim Centrum Kultury? Wystarczy że policzysz na ilu zdjęciach w galerii z październikowego występu w Raciborzu znajduje się postać Kałudowa.

- reklama -

Galeria: Kałudi Kałudow w Raciborzu

Poprawne odpowiedzi można nadsyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Kałudow" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Do wygrania jest podwójne zaproszenie. Rozstrzygnięcie konkursu 13 stycznia. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu koncertu.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową (numer telefonu komórkowego mile widziany, w przypadku nieodebrania nagrody przez zwycięzcę w pierwszej kolejności następny zwycięzca będzie wyłaniany wśród osób, które podały telefon). Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzca: Jolanta Hawron

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here