VIII Międzygminny Przegląd Przedszkolnych Form Scenicznych

0

Już po raz 8. w Domu Kultury "Strzecha" odbył się Międzygminny Przegląd Przedszkolnych Form Scenicznych (zdjęcia). W tym roku przebiegał pod hasłem "Jasełkowy czas, bierzmy bracia wraz. Hej kolęda, kolęda!".

- reklama -

Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z Przedszkola nr 13 w Raciborzu. Grupa 5-cio i 6-cio latków pod opieką Karoliny Gruszczyk zaprezentowała się w montażu słowno – muzycznym pt. "Boże Narodzenie". Kolejną grupą były przedszkolaki z "piątki". Do występu przygotowała ich Beata Wowrek – Lechowska, a zaprezentowały się w spektaklu "Już gwiazdeczka się kolebie wysoko na niebie". Po nich na scenę wyszły dzieci z Przedszkola nr 20. Przygotowane przez Małgorzatę Pawnik i Krystynę Ufniarz zaprezentowały "Jasełka – widowisko sceniczne". Następnym przedszkolem, które zaprezentowało się w poniedziałkowy poranek w "Strzesze" było Przedszkole z Lubomi. 6-latki do jasełkowego występu przygotowała Jadwiga Michulec. Kolejną placówką, która wzięła udział w przeglądzie było Przedszkole nr 10, gospodarz i organizator imprezy. Dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu "Świeć gwiazdeczko", a przygotowane zostały przez Małgorzatę Chromiec.

 

 

 

 

Następnie na scenę wyszły "Biedroneczki" z Przedszkola nr 24, które zaprezentowały "Jasełka z pastuszkiem". Katarzyna Perek i Sabina Henrykowska – Jaśkowiak przygotowały dzieci do tego występu. Następne było Przedszkole nr 3. Opiekunki dzieci, Monika Rassek i Elżbieta Grzesik przygotowały je do występu. 8. Przegląd Przedszkolnych Form Scenicznych zakończył się występem dzieci z prywatnego przedszkola. Wszystkie dzieci biorące udział w przeglądzie dobrze bawiły się na scenie i chociaż czasami zapominały tekstu nie przejmowały się tym. Na widowni zasiedli głównie rodzice przedszkolaków, którzy z uśmiechami na twarzach robili zdjęcia swoim pociechom. – Rodzicom gratulujemy utalentowanych dzieci. Dziękujemy i zapraszamy za rok – mówili organizatorzy.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here